Vývojářské studio
Ondrej Homola
Vydáno
13. listopadu 2023
Distributor
Ondrej Homola
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne
Procesor
Core 2 Duo
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
256 MB graphics memory and directX 9.0c
Pevný disk
500 MB volného místa

Popis hry

Ve hře Microcivilization můžete objevovat, expandovat, využívat a vyhlazovat, a to vše dohromady v pixelartové kombinaci strategie a klikací hry. Spusťte nelineární růst své populace a ekonomické síly a zároveň objevujte kombinace vlád, stovky unikátních hrdinů a experimentujte s budováním schopností pro bojové i stavební výzvy.

Máte mnoho způsobů, jak vybudovat obscénně bohatý a mocný národ. Pokud vás baví utlačovat svůj lid zuřivým mlácením tlačítek, ovládněte klikací funkce ve svůj prospěch. Pokud je vaším stylem víra v dobrou vůli a produktivitu vašich mikrolidí, využijte své dílny a jejich pasivní i aktivní schopnosti. Postupem v technologickém stromu si odemknete vylepšení, vojenské jednotky, bonusy a nové schopnosti, které vám pomohou růst a zocelit se před hrozbami, které přijdou.

Čelte stovkám katastrof, válek, nemocí, sociálních nepokojů, invazí a vyhlášení nezávislosti, které ohrožují váš lid. Někdy budete poraženi, upadnete do doby temna, hladomoru nebo ideologického chaosu. Ale nebojte se, prohrát je nemožné. Ve skutečnosti platí, že čím těžší je boj, tím spíše se z popela vynoří velký hrdina.

Každá překonaná krize vám dává šanci získat hrdinu. Pro vaši mikrocivilizaci hrdinové fungují jako položky v inventáři, které zvyšují vaši sílu. Ačkoli jich můžete mít vždy vybaveno jen několik, sbírání hrdinů otevírá nekonečné množství nových efektů pro váš průmysl, bohatství, sílu a stabilitu. Jak budete postupovat vpřed, budete sbírat vyšší úrovně hrdinů, spojovat je s recepty a vytvářet sady, abyste získali absurdní schopnosti.

Ať už je to smůla, nebo vaše negace rizika, když už krize nastane, lze ji překonat bojem. Požár lze uhasit, nemoc lze ustát nebo vyléčit, invazi lze odrazit. Bez ohledu na to, o jaký problém se jedná, je to vždy řada statečných mikrolidí ochotných položit život, kteří krizi porazí. V každém boji jsou lidé vaším životem, ekonomika vaší silou a hrdinové vašimi zbraněmi. Zkombinujte je s dílenskými schopnostmi a zvládněte boj, abyste se stali silou, se kterou je třeba počítat.

Historie má příliš mnoho příběhů na to, aby se daly vyprávět najednou. Abyste se dostali k metaforickým hvězdám, budete se muset několikrát vydat po stopách dávných věků, přičemž každý z nich měl svůj vyšší cíl. Váš strom vzestupu obsahuje mnoho úkolů uspořádaných do úrovní obtížnosti, z nichž každá přináší do hry nové prvky, obtížnější nepřátele, ale také přístup k mocnějším hrdinům, divům světa a úpravám schopností.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.