Vývojářské studio
Alda Games
Vydáno
27. října 2022
Distributor
Alda Games
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine

Popis hry

Hej Ant, mistře sloučení, chystáte se postavit své mravenčí království, sloučit mravence a vyhrát v tomto epickém simulátoru hmyzích bitev? Víme, že rádi spojíte vše, co existuje! Ale zvířata a mravenci mají v srdcích lidí zvláštní místo, takže to nebude jednoduché vyhrát nad všemi monsters. Spoj tedy všechny možné mravence a bojuj proti těm největším monstrům a dinosaurům. Staň se vládcem celého hmyzího království. Ovládni všechna monstra a dinosaury i jejích rainbow klony. Merge Masters je návyková hra, která tě jen tak nepustí. Uvidíš, že se dá Merge doopravdy velké množství hmyzu a i jiných dračích animals monster. Tato oddechová merge tycoon offline hra je podobná, ale zároveň jedinečná a konkuruje všem Merge Masters hrám a i těm ostatním, jako jsou Plane, Cars, Trucks, Rainbow, Tanks, Muscle, Miners, Alphabet, Animals a Dinosaurus. Toto je lepší hra než kočky a psi, toto je opravdový zážitek, který tě nadchne. Každý souboj je jedinečný a užiješ si ho. Tak se do toho pusť. Už je čas!

Pokud jste hráli jakoukoli příležitostnou slučovací hru, budete se cítit jako doma. Jednoduché ovládání vám umožní soustředit se na strategii slučování vašich mravenců a není hra rychlejší a méně časově náročná. 🧠

Nebude to žádná nečinná hra „procházka safari“, klidná a jednoduchá – budete muset vybudovat své mravenčí království, shromáždit zdroje, abyste přežili těžké bitvy, a použít svou strategii ke spojení mravenců do skutečně monster jednotek, abyste mohli bojovat. šance. Možná budete dokonce muset najít způsob, jak vylíhnout super mravence, abyste porazili nejtvrdší zvířata a monstra šéfů.

  • Snadné ovládání
  • Hyper revoluce od realistických mravenců v mravence, abyste porazili mocná zvířata a monstra
  • Každý mravenec se může stát jednotkou super hrdinského monstra, pokud je správně sloučen – přichází bitva mutantů!
  • Ohromující 3D grafika
  • Okamžitá, návyková a vzrušující hra
  • Bojujte s jedinečnými bossy
  • Sbírejte jedinečné mutantní jednotky

Grafika naší hry sloučení mravenců se vymyká vašim typickým příležitostným hrám. Je vysoce kvalitní s 3D monstry, 3D mravenci a 3D prostředím s pořádnými vizuálními efekty a skvělými animacemi. Naši mravenci jsou stylizovaní do polygonové grafiky s vysoce detailními modely a skvělým mixem realistických mravenců, hmyzu a dalších zvířat s některými imaginárními, aby byla hra napínavější a otevřely se cesty pro další strategické myšlení.

Our Merge Master – Ant Fusion je hra pro dívky a chlapce v nás, kteří milovali nebo stále milují pozorování mravenců, jejich hypnotizující hemžení v mraveništích, jejich šílené výkony síly, když nesli housenky 10x jejich velikosti zpět do hnízda… Odvážnější z nás se dokonce pokusili udržet svou vlastní malou mravenčí kolonii ve speciálním gelu na mravenčí farmu, který umožnil pozorovat jejich fascinující životy z mnohem blíže a zevnitř jejich mravenčí říše. I nyní nás fascinuje, když se o mravencích dozvídáme více – věděli jste, že v podstatě vládnou Zemi? Jsou tak úspěšní, že na 1 člověka připadají na světě 2 miliony mravenců. Určitě můžeme být opravdu rádi, že neexistují žádní mutanti nebo super vyvinutí mravenci nebo by to byla velmi rychlá mravenčí apokalypsa… Dokonce i naši staří dobří realističtí mravenci jsou přírodní silou, která se nepodobá žádným jiným a podněcuje naši vášeň pro ně ještě více.

Upozornění: Merge Master – Ant Fusion je zdarma ke stažení a zcela zdarma ke hraní. Budete mít možnost urychlit svůj postup pomocí zcela volitelných nákupů v aplikaci a reklam. Můžete se také stát dokonalým mistrem sloučení kdekoli, protože se jedná o offline hru. Je to náš první pohled na žánr hyper casual her a cestu k této hře jsme si nesmírně užili – a vy si ji užijete také! co bude dál? Sloučíte dinosaury nebo draky, spojíte monstra nebo něco realističtějšího? Nějaká šílená dinosauří fúze zní úžasně, jako další splněný dětský sen, že? Pouze 1 % všech hráčů může sesbírat všechny jednotky a zabít všechny bossy.Jste připraveni přijmout výzvu ke sloučení?

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.