Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2012 (25. dubna)

Vývojář

Vojta Kočí

Distributor

Freeware

Malý velký

Malý velký

Žánr hry

Plošinovka

Platforma

Windows PC

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Ve hře se ujmete malého robota pracujícího v továrně na zbraně, který už má dost věčného ponižování ze strany lidí. Proto se vydá na útěk. Dojde také k jednomu menšímu zvratu, který ale nechci prozrazovat. Můžu jen říct že během hraní bude hráč moci pozorovat radikální změnu charakteru postavy, od čehož se odvíjí herní mechanismy:

Hra je totiž rozdělena na dvě části. V první je robotek velmi zranitelný a nepustí se tedy s nepřáteli do křížku, spíše se jim bude vyhýbat, bude se schovávat do stínů atd. Tady bude tempo pomalejší a atmosféra by měla být výrazně temnější. V druhé části se z postavy stane namakaný rambo-robot (proč neprozradím), který prahne po pomstě. Bude se pomocí zbraní (rotační kulomet, paprskomet, granátomet a pistole, jejíž střela se dá ovládat) a jedné speciální schopnosti (telekineze – nadzvedávání předmětů myšlenkou) probojovávat ven.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry