Prototyp

V archivu Visiongame

Prototyp

V archivu Visiongame

M✪iLAND!

Vývojářské studio
TEDI Games
Předpokládané vydání
22. listopadu 2019
Distributor
Epic Mega Jam 2019
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry

Popis hry

M✪ILAND! je lokální hra pro více hráčů se skrytými vzdělávacími prvky. Hra staví 3 hráče proti sobě v boji o ovládnutí světa prostřednictvím dobytí co největšího počtu zemí.

Hráči mohou soutěžit v různých herních režimech – buď zaměřených na rychlost získávání zemí (first to 1/2), úroveň znalostí o světě (only10 mode) nebo obojí (doomsday mode). Skóre každého hráče závisí na zvolených herních metrikách. V tomto demu můžete přepínat mezi populací a rozlohou každé země, ale v podstatě to mohou být jakákoliv měřitelná data pro každou zemi (tj. čistý příjem nebo hdp).

Hráči mohou vyvíjet různé strategie pomocí poskytnuté mapy a svých znalostí o vybraných metrikách. Mohou se to naučit hraním, protože hra neustále ukazuje hodnoty pro země, které právě „navštěvují“. Hra také pomáhá pochopit koncept kulaté země, pokud je to potřeba.

V blízké budoucnosti plánujeme vyvinout verzi pro mobilní zařízení, kde každý hráč uvidí pouze svou vlastní část hry namísto rozdělené obrazovky poskytované v tomto demu.

Příspěvek pro Epic Mega Jam 2019.

Vytvořili:

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.