Vývojářské studio
Nightcall
Předpokládané vydání
2023
Distributor
Nightcall
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine
Procesor
Dual Core processor, 2.0 GHz
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
1 GB
Pevný disk
2 GB volného místa

Popis hry

Lost in the Void je izometrický pixel artový simulátor chůze s RPG prvky inspirovaný nostalgií 80. let. V současné době ve vývoji.

Ve hře převezmete roli středoškolského absolventa. Když chodíte do školy a chodíte se svou skupinou přátel, začnete ve své hlavě slyšet znepokojivý hlas. Vede vás temnou a tajemnou cestou a vy si musíte vybrat, zda budete následovat, nebo se proti jejímu vlivu odrazit.

Na vaší cestě vás budou doprovázet vaši tři přátelé – Martin, Sasha a Aaron – každý s jedinečnou osobností, která reaguje na vaše chování různými způsoby. V závislosti na vašich volbách vás mohou začít milovat nebo nenávidět.

Na začátku hry si svou postavu vytvoříte rozdělením bodů do tří základních dovedností – Boj, Technika nebo Komunikace. Vaše distribuce určuje, jak budete zacházet s dialogy, protože zde není žádný boj – všechny herní situace se řeší prostřednictvím systému dialogů.

Lost in the Void je silně narativní hra, která se hraje jako klasické PnP RPG hry nebo herní knihy. Vyprávění hry poskytuje více detailů o vašem okolí, než dovoluje náš pixel art styl, ale stále ponechává prostor vaší fantazii k vyplnění jedinečných detailů.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Podobné hry