Stav hry

Vydánosk

Datum vydání

2019 (26. září)

Distributor

Hipstersaurus Rex Apps

Žánr hry

Simulátor

Platforma

AndroidiOS

Typ hry

Free to play

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

L€arn je vzdělávací hra o podnikání, přičemž je zaměřena zejména na sociální podnikání. Je však možné říci, že celkově se zaměřuje na gamifikaci v oblasti založení podniku, zvládání podnikatelského života a vyrovnanosti osobního a pracovního života.

Hra L€arn má příznačný název pro aktivity, které ve hře hráč provádí – vydělává jako podnikatel (earn) a zároveň se učí (learn). Cílem hry je postupně zařídit, rozvíjet a rozšiřovat své podnikání jako majitel kavárny nebo obchodu po dobu přibližně dvou simulovaných let, přičemž během tohoto období na trhu nastávají investiční příležitosti, různé pozitivní události, avšak podnikatel (hráč) stejně zápasí s náklady, tržními změnami, nebo vyvážeností osobního a pracovního života.

Hra byla vytvořena pro Agenturu na podporu regionálního rozvoje v Košicích a partnerské organizace na Slovensku, v Itálii, Maďarsku a Polsku v rámci projektu ELDORA. Přípravu této hry podpořila a spolufinancovala Evropská unie prostřednictvím programu Erasmus+.

Oficiální stránky

hrai.it

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry