Vývojářské studio
Boomer Games
Předpokládané vydání
18. května 2023
Distributor
Boomer Games s.r.o.
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne
Procesor
+2 GHZ dual core processor
Paměť
6 GB RAM
Grafická karta
Nvidia GTX 960 or AMD equivalent
Pevný disk
70 GB volného místa

Popis hry

Last Holiday se odehrává v malebné severočeské vesničce o prázdninách v roce 2000, kde jeden hodnej sígr hledá útočiště před rozzlobeným fotříkem, kterej moc nezkous, že nedošlo ke složení maturity. Musíš se postarat o všechny své potřeby, jako je jídlo, pití, cíga, pivo, holky a prostě všechno, co k životu na vesnici patří. Dokážeš to při konstantní šikaně ze strany tvého rivala Bruna?

Na vesnici se toho moc dělat nedá. Takže co s volným časem? Prostě balit holky, pořádat párty u rybníka, občas vesnická diskoška. V hospodě najdeš nějakej ten gembl. Takže žádný městský: Sex, Drogy, Roknrol. Ale pořádný buranský: Vesnický bábovky, Lahváč, Rychlý auta a kšeftíky se svým kámošem Slávkem.

Příběh se točí kolem protagonisty, který jako každý mládežník ve svém věku všechno ví a je nejchytřejším na světě (jako komunita redditu). Ben bude postupně se svým kamarádem Slávkem postupně nacházet cesty, jak prorazit na tvrdém venkově, vydělávat škváru a zajistit si respekt nejen u roštěnek! V průběhu prázdnin bude Ben zároveň potkávat nejrůznější zajímavé osobnosti malebné vesničky na Severu Čech a bude jim postupně pomáhat s jejich útrapama.

Respekt a statut drsnýho týpka nejde získat s malou kárkou nebo odrážedlem. Na to potřebuješ pořádný fáro, kterým okouzlíš i městskou roštěnku. K tomu ti poslouží kára, kterou si ale budeš muset nejen sestavit, ale následně i upravit a konstantně opečovávat. Výkon ti ovlivní třeba motor, aerodynamika, odpružení, či množství samolepek na spoileru.

Život se netočí jen kolem aut. Mladý jinoch typu Ben si musí umět zajistit zábavu i mimo svoje auto a tajnou sbírku pánských časopisů pod postelí. Byť se může zdát, že malá vesnice nenabízí mnoho aktivit, realita je opakem! Je libo trochu hazardu? V hospodě místní štamgasti mastí karty a vy je můžete obrat o poslední drobný na pivo. Láká tě znásobení výplaty? Forbes je vždy k dispozici. Je libo nějaké to špásování s holkama? Zkus je sbalit všechny a získat tak unikátní ocenění! Ale dávej pozor… může se mezi nimi skrývat takzvaný černý Petr.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.