Vývojářské studio
Perun Creative
Předpokládané vydání
2024
Distributor
Perun Creative
Země vývoje
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Vydejte se na cestu v této temné fantasy akční adventuře a zjistěte, proč se gobelín světa náhle sám rozplétá a zdá se, že ani samotní bohové nejsou schopni to zastavit. Nabruste si čepel, shromážděte své společníky a připravte se na poslední útok, zatímco svět kolem vás hoří.

Gobelín našeho světa utkali bohové s velkou pečlivostí už dávno. Teď nám ty dávné časy připomínají jen hory a vítr. Pod vedením a ochranou bohů naše civilizace vzkvétala a rostla. Zlatý věk však neměl trvat dlouho. Plameny války sežehly zemi a zasely za sebou chaos. Srdce mnoha lidí zachvátila temnota, když příbuzní vraždili příbuzné.

Nitky božského plánu se rozpadají a jaká je odpověď bohů?
Ohlušující ticho…

Ještě však existuje naděje. Lidé si šeptají zvěsti o neohroženém šampionovi, vzoru starých způsobů. Říkají mu „Cronach“. Možná to bude on, kdo nás vyvede zpět na světlo. Ať už v tomto, nebo v příštím životě…

Brutální boj
Hra obsahuje „snadno naučitelný, těžko zvládnutelný“ bojový systém, který odměňuje přesnost a zručnost. Nepřátelé, kteří způsobují poškození, nejsou obtížní, ale únavní. Souboje ve hře Kromlech jsou rychlé a smrtící, a to jak pro vás, tak pro vaše nepřátele, aby odrážely brutální divokost světa. Za správných okolností může střetnutí skončit jediným dobře mířeným úderem. Popravujte, zastrašujte a drtěte své protivníky!

Levelování založené na výzvách
Hrdinové jsou tak silní, jak o nich tvrdí jejich legenda. Rostou na síle získáváním proslulosti za vykonání hrdinských činů a splnění přísah. Mějte se na pozoru, že každá příležitost k získání proslulosti s sebou nese stejnou měrou i riziko její ztráty. Sláva je však dvousečná zbraň. Jakmile vaše proslulost poroste, ostatní budou vaši legendu zpochybňovat, aby zjistili, jak jste ve skutečnosti tvrdí. Pokud se chcete udržet na vrcholu, budete o něj muset bojovat.

Akční rozhodnutí hráče
Rozhodujte o osudu světa svými činy, nikoliv slovy. Krize se mohou objevit kdekoli a kdykoli, a pokud zůstanou bez odezvy, zanechají na světě trvalé stopy. Přes veškerou snahu někdy prostě nemůžete zachránit všechny. Bude třeba přinášet oběti a doutnající trosky zničené civilizace vám to budou chmurně připomínat.

Odkazy (3)

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.