Vývojářské studio
Jan Tichota
Vydáno
12. prosince 2023
Distributor
Independent
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Knight’s Path: The Tournament je krátká (2-3 hodiny dlouhá) středověká RPG hra s náročnými souboji, poutavým systémem postupu a pěkným příběhem. Slouží jako oznámení a zároveň upoutávka na chystané RPG s otevřeným světem Knight’s Path, které je v současné době v aktivním vývoji.

Svou cestu začínáte bez ničeho. Jakmile získáte zbraň a naučíte se bojovat, můžete se přihlásit do turnaje, kde vyzkoušíte svou sílu a získáte odměny. Za tyto odměny si můžete pořídit nové brnění a zbraně, které zvýší vaše schopnosti v budoucích bitvách. Turnaj se skládá ze čtyř kol a postaví vás proti jedenácti unikátním NPC, z nichž každá má svůj vlastní odlišný styl boje, včetně úřadujícího, neporaženého šampiona arény.

Jste připraveni čelit této výzvě?
Nebo pokud si potřebujete na chvíli odpočinout, můžete se zapojit do různých aktivit, jako je chládek u krbu nebo navázání hřejivého pouta s místní kočkou.

Proč hru vydáváme zdarma na platformě Steam? Zde jsou naše upřímné důvody:

Naším cílem je, aby naše hra byla co nejúchvatnější a nejpříjemnější, a k tomu potřebujeme vaši pomoc a zpětnou vazbu! Je něco, co byste změnili nebo přidali, abyste vylepšili svůj herní zážitek? Jaké funkce se vám líbí a co byste chtěli vylepšit? Řekněte nám to a pomozte nám hru dotvářet!

Hledáme také vydavatele, který by sdílel naši vizi a nadšení pro „Cestu rytíře“ a pomohl hře naplno rozvinout její potenciál.

Doufáme, že v tomto malém dobrodružství najdete radost a vzrušení!

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.