Vývojářské studio
Brus Games
Vydáno
17. června 2022
Distributor
Vojtech Jesatko
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine

Popis hry

Jedinečný mix ochrany proti vlně, válečné strategie, nečinné hry a válečnické hry pro správu království – to vše jsem vytvořil jako jediný vývojář.

Jste středověký rytíř a sloužíte svému králi jako žoldák. Pod dojmem vašich vítězných bitev a vůdcovských schopností vám král nabízí životní šanci – plavte se na křižácké lodi na nový ostrov a založte tam osadu.

Budete mít na starosti jak vojenství, tak ekonomiku osady. Vaším cílem je vybudovat křižáckou osadu, profitovat z obchodu a farmaření a poté použít příjem ke zlepšení své armády a obrany. Silné hradby obsazené lučištníky a balisty vám pomohou odolat neustálým nepřátelským útokům. K obraně své osady budete muset trénovat svou armádu, upgradovat vybavení a zkoumat nové typy jednotek, aby se vaše impérium rozrostlo.

Poté, jakmile se vaše ekonomika rozběhne a vaše křižácká armáda poroste co do velikosti a síly, je čas přejít do útoku a začít rozšiřovat svou pevnost. Útočte na nepřátelské základny, dobývejte jejich hradby a proměňte je v nový zdroj příjmů pro svou rostoucí kolonii a válečnické impérium.

Vítejte, budoucí králi! Vaším prvním úkolem je vybudovat svou malou vesnici na pobřeží neprozkoumaného ostrova. Počínaje jednoduchým dřevěným plotem a skromnou pevností, musíte vypěstovat svou obranu a vycvičit své křižácké vojáky, abyste se dokázali ubránit nekonečným vlnám nepřátel.

Původně se hra jmenovala King of Crusader Strongholds.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Podobné hry