Vývojářské studio
CyberStorm Games
Předpokládané vydání
2025
Distributor
CyberStorm Games
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Postavte dopravní křižovatku, jakou ještě nikdo neviděl. Použijte svůj důvtip k řízení jízdních pruhů, kolejí, křižovatek, semaforů a práv k průjezdu. Vyzkoušejte si ji s pokročilou umělou inteligencí, která se přizpůsobí pravidlům silničního provozu, o nichž rozhodnete. Staňte se dopravním inženýrem s dosud nejkomplexnějšími silničními nástroji ve hře.

Žijete ve městě s příšernými křižovatkami? Existuje konkrétní křižovatka, o které prostě víte, že byste ji navrhli lépe? Brzy to budete moci udělat! Staňte se dopravním inženýrem s aplikací Junxions.
Připravovaná hra Junxions je připravovaná nezávislá hra, na které v současné době pracuje velmi malý počet lidí. O další podrobnosti se s vámi časem podělíme.

Postavte se výzvě nebo si užijte sandbox

Postupujte v režimu výzev a navrhujte stále složitější křižovatky podle míst z celého světa nebo ručně vytvořených naším týmem, a to vše při zachování rozpočtu pod kontrolou, vysoké propustnosti a okolních budov, které stále stojí. Nebo si můžete užít režim sandbox, kde se vaší fantazii meze nekladou.

Umístění silnic

Pomocí nástroje pro umisťování cest můžete umisťovat a upravovat silnice, železnice, tramvajové pruhy, cyklistické stezky a chodníky. Prostřednictvím nástroje pro tvorbu průřezů navrhněte jakýkoli druh silnice, dokonce i silnice, které nedávají smysl, jako je železnice s chodníkem uprostřed. Kdo by neměl rád trochu adrenalinu při procházce?

Vytvoření křižovatek

V místě, kde se kříží silnice, nechte algoritmus pracovat za vás nebo křižovatku navrhněte sami. K dispozici máte velké množství nástrojů:

  • umístit jednotlivé jízdní pruhy, chodníky, koleje a povrchy, jako jsou chodníky nebo trávníky.
  • vytvářet kruhové objezdy, omezovat směry, určovat odbočovací pruhy
  • umístit přechody pro chodce, cyklistické, tramvajové a železniční přejezdy
  • umístit semafory, nastavit jejich fáze
  • vymezení práv k průjezdu
  • vytvořit ostrůvky pro chodce
  • namalovat vodorovné čáry
  • osadit pouliční lampy, stromy, zábradlí, protihlukové stěny atd.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.