Vývojářské studio
Black Light Studia
Vydáno
2003
Distributor
Freeware
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine

Popis hry

Dostali jste někdy chuť si trošku zariskovat, ale nebaví vás ta věčná kasina, hrací automaty, karty a podobné věci? Vyzkoušejte Jedlíkův Pohár! Zcela nevšední zážitek se zcela originálně navrženou Jedlíkův Pohár. Bude se jednat o hazard, převlečený do neobvyklého kabátu. Vsázíte si zde totiž na různé potraviny, od lákavě vypadajících vypečených kuřecích stehýnek, přes koblížky, které přímo vybízejí k nakousnutí, až po nádherně vypadající sýr, který když spatříte, budete litovat, že u sebe nemáte láhev vína :).

Přiblížím vám tedy, oč přesně se jedná. Hru začínáte jako obyčejný občan, který jde zkusit štěstí na sázky jídla s hlavní výhrou: Jedlíkův Pohár. Zda se vám podaří pohár získat, či ne, záleží jen na vás a vašem štěstí. Při vaší první návštěvě sázek u sebe máte pouze 100 zlatých, ale pokud budete dobří, můžete vyhrát až 60000 zlatých! V opačném případě můžete odejít jako chudý žebrák.

Nyní již o hře. Sázky zde probíhají způsobem, že si vsadíte na vašeho favorita sumu, kterou uznáte za vhodnou. Vyhrává potravina, která z ringu vypadne jako poslední. Pokud jste si vsadili správně, získáváte jednou tolik, co jste vsadili. Na proti tomu, když si vsadíte špatně, přijdete o obnos, jenž jste si vsadili. Hra je rozdělena na 4 úrovně a pro překonání každé z nich musíte dosáhnout určitého počtu zlatých. Ovšem nyní pozor, můžete si i vybrat, na jakou obtížnost chcete hru hrát. Zda si chcete zahrát hru lehkou, střední či těžkou. Podle zvolené úrovně se liší množství zlatých, kterého musíte dosáhnout, abyste překonali kolo, ve kterém se právě nacházíte. Za výhru jednoho kola budete odměněni pohárem, avšak za dohrání celé hry získáte překrásný Jedlíkův Pohár.

Fotogalerie

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.