Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2003

Distributor

Freeware

placeholder

Jedlíkův Pohár

Žánr hry

Herní automaty

Platforma

Flash

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Dostali jste někdy chuť si trošku zariskovat, ale nebaví vás ta věčná kasina, hrací automaty, karty a podobné věci? Vyzkoušejte Jedlíkův Pohár! Zcela nevšední zážitek se zcela originálně navrženou Jedlíkův Pohár. Bude se jednat o hazard, převlečený do neobvyklého kabátu. Vsázíte si zde totiž na různé potraviny, od lákavě vypadajících vypečených kuřecích stehýnek, přes koblížky, které přímo vybízejí k nakousnutí, až po nádherně vypadající sýr, který když spatříte, budete litovat, že u sebe nemáte láhev vína :).

Přiblížím vám tedy, oč přesně se jedná. Hru začínáte jako obyčejný občan, který jde zkusit štěstí na sázky jídla s hlavní výhrou: Jedlíkův Pohár. Zda se vám podaří pohár získat, či ne, záleží jen na vás a vašem štěstí. Při vaší první návštěvě sázek u sebe máte pouze 100 zlatých, ale pokud budete dobří, můžete vyhrát až 60000 zlatých! V opačném případě můžete odejít jako chudý žebrák.

Nyní již o hře. Sázky zde probíhají způsobem, že si vsadíte na vašeho favorita sumu, kterou uznáte za vhodnou. Vyhrává potravina, která z ringu vypadne jako poslední. Pokud jste si vsadili správně, získáváte jednou tolik, co jste vsadili. Na proti tomu, když si vsadíte špatně, přijdete o obnos, jenž jste si vsadili. Hra je rozdělena na 4 úrovně a pro překonání každé z nich musíte dosáhnout určitého počtu zlatých. Ovšem nyní pozor, můžete si i vybrat, na jakou obtížnost chcete hru hrát. Zda si chcete zahrát hru lehkou, střední či těžkou. Podle zvolené úrovně se liší množství zlatých, kterého musíte dosáhnout, abyste překonali kolo, ve kterém se právě nacházíte. Za výhru jednoho kola budete odměněni pohárem, avšak za dohrání celé hry získáte překrásný Jedlíkův Pohár.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry