Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2020

Vývojář

Post Ape

Distributor

Post Ape

Heavy Mortal Viking

Heavy Mortal Viking

Žánr hry

Plošinovka

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Pod pixel art grafikou se ukrývá pekelně tuhá plošinovka pro hard core hráče, která slabším povahám vezme iluze o jejich schopnostech. Nejen svou grafickou stránkou ale i hratelností se Heavy Mortal Viking vrací ke kořenům žánru plošinovek, kdy se objevil první Prince of Persia. Kombinuje v sobě rychlé bojové pasáže i možnosti tichého postupu. Výjevy z bojiště jsou podkresleny pohanskou hudbou a temnými melodiemi metalové kytary, která prudce rozbuší srdce každého hráče a milovníka heavy metalu pošle rovnou do pekla.

Hra vám představí rebelujícího vikinga Deimose, který koncem prvního tisíciletí našeho věku je ponížen otrockou prací pro svého jarla. Jako otrok se plaví se svým kmenem na dobyvatelskou výpravu a ztroskotá u pobřeží nového světa. Od chvíle, kdy Deimos díky štěstí nebo zásahu bohů nezemře, do krve cítí, že jeho další přežití záleží jen na jeho schopnostech. Výzvy, které se před ním otevřou, potrápí jeho mozkové buňky a vypotí z něj mnoho krve.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry