Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Gravity Assist

Vývojářské studio
Game Jam Kosice 2023
Vydáno
16. dubna 2023
Distributor
Game Jam Kosice 2023
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Popis jedné věty: Gravity Assist je vesmírná dobrodružná hra s jedním tlačítkem, kde hráči musí procházet svou vesmírnou loď zrádnou překážkovou dráhou, aby dosáhli svého cíle, a přitom se vyhýbat nebezpečným planetám a vesmírnému odpadu.

Konstrukční pilíře: Rychlé tempo. Vysoké sázky. Návykové.

Žánr/Příběh/Mechanika Shrnutí: Ve hře Gravity Assist musí hráči řídit svou vesmírnou loď řadou náročných úrovní, z nichž každá má své vlastní jedinečné překážky a nebezpečí. S jediným tlačítkem pro ovládání pohybu lodi musí hráči používat přesné načasování a rychlé reflexy, aby se dostali až do konce. Po cestě se setkají s různými typy planet, z nichž každá má své vlastní vlastnosti, a také se sběratelskými předměty a vylepšeními, které jim mohou na cestě pomoci.

Funkce:

Více než 50 úrovní náročné vesmírné hry
Jedinečné typy planet s různými vlastnostmi
Sběratelské předměty a vylepšení, které hráčům pomohou na cestě
Ovládání jedním tlačítkem pro jednoduché a intuitivní hraní
Žebříčky, ve kterých můžete soutěžit s přáteli a dalšími hráči z celého světa
Rozhraní: Hráči budou ovládat vesmírnou loď pomocí jediného tlačítka nebo klepnutím, s cílem vyhnout se nebezpečí a dosáhnout konečného cíle každé úrovně. Rozhraní bude navrženo tak, aby bylo jednoduché a intuitivní, s jasnými a snadno srozumitelnými vizuálními prvky, které hráče vedou.

Art Style: Gravity Assist bude mít jasný a barevný umělecký styl se směsí 2D a 3D prvků. Estetika hry je inspirována klasickými arkádovými hrami, jako je Super Mario, s nádechem moderních designových prvků z populárních her jako Fall Guys. Některé odkazy na umělecký styl zahrnují Super Mario Galaxy, Sonic Colors a Spore.

Hudba/zvuk: Zvukový design hry bude obsahovat optimistický a energický soundtrack se směsí elektronických a orchestrálních prvků, které vytvoří futuristickou vesmírnou atmosféru. Zvukové efekty budou navrženy tak, aby byly působivé a pohlcující, se zaměřením na vytvoření pocitu naléhavosti a vzrušení v hráči. Některé zvukové odkazy zahrnují soundtracky pro Super Mario Galaxy, No Man’s Sky a FTL: Faster Than Light

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.