Vývojářské studio
Silver Eye Studios
Vydáno
26. února 2024
Distributor
Digital Smiths
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
x64 architecture with SSE2 instruction set support
Paměť
1024 MB RAM
Grafická karta
DX10, DX11 or DX12 capable GPU
Pevný disk
4 GB volného místa

Popis hry

Jsi bůh zrozen z nutnosti. Tvůj svět je pod útokem nelítostné rasy strojů a ty jsi jeho jediná naděje. Vytvoř si arzenál mocných kouzel a zlikviduj nepřítele dříve než nenávratně otráví tvůj domov v této roguelike strategické hře!

Tvůj úkol je jednoduchý – zbavit svůj domov zlých strojů dříve, než ho nenapravitelně zkazí. Postupuj přes stále silnější nepřátelské základny, dokud se nepostavíš jejich hlavnímu městu a neukončíš invazi jednou provždy. Pokaždé, když úspěšně vyčistíš některou oblast svého světa, získáš mocné odměny – nová kouzla, schopnosti, požehnání nebo pasivní bonusy. Čím méně zkázy region utrpěl, tím více odměn získáš!

Cítíte se odvážně? Přeskoč regiony a dostaň se hlouběji do nepřátelského území – získáš tak šanci ukončit válku dříve a zároveň získáš více odměn. Dej si však pozor, abys nepřecenil své schopnosti! Pokud stroje zkazí jeden region příliš, celý svět bude ztracen a ty zemřeš.

Spolupracuj s Gaiou v každém regionu – ochraňuj krystaly, které vystupují ze země, a získej více many a schopnost vyvolávat stavby nebo duchy, kteří ti pomohou v boji! Uzavři spojenectví s různými zvířecími bohy a vyměň si s nimi síly za další výhody.

Vyber si boha, který nejlépe vyhovuje tvému hernímu stylu! Bude to Azzinoth, bůh ohně a zkázy? Nebo snad Nadea, bohyně vody a života? Každý bůh má specifické silné a slabé stránky a také jedinečné mechaniky – například pokud jako Nadea sesíláte mocná a drahá kouzla, způsobíte, že se moře zvedne a pomalu, ale jistě utopí všechny své nepřátele ve svých hlubinách!

  • Dynamická tvorba knihy kouzel: Vyber si základní kouzla, přidej k nim schopnosti a vylepši jejich vlastnosti, abys vytvořil jedinečnou knihu kouzel. Vyber si schopnosti, které se vzájemně doplňují, a rychle eliminuj své nepřátele, abys omezil množství zkaženosti, kterou mohou šířit po světě.
  • Neustále se měnící svět: Pokaždé, když se narodíte, žijete v novém světě. Budete čelit různým nepřátelům v různých prostředích, která nabízejí různé množství a kvalitu odměn. Správná rovnováha mezi rizikem a odměnou je tím nejlepším receptem na úspěch!
  • Požehnání: Rychle vyčisti regiony a získej mocné požehnání od Gaii, Matky přírody. Ta mohou výrazně změnit sílu tvých kouzel nebo dokonce způsob jejich používání.
  • Vrstevnatá strategie: Dělej strategická rozhodnutí na více úrovních – vyber si správné odměny, zaútoč na nejslabší regiony a ujisti se, že máš dobrý dlouhodobý plán! Budeš postupovat pomalu, abys sklidil mnoho odměn, ale riskuješ, že tě ovládne korupce? Nebo budeš postupovat rychleji, ale se slabšími kouzly, čímž dáš strojům větší šanci tě ovládnout?

Krátké zprávy

Vyšla česká hra Gods Against Machines od studia Silver Eye Studios

Gods Against Machines
Silver Eye Studios

Miroslav Žák – 27/02/2024

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.