Vývojářské studio
Silver Eye Studios
Vydáno
10. února 2024
Distributor
Silver Eye Studios
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne

Popis hry

Váš svět je napaden nelítostnou rasou strojů a vy jste jeho jedinou nadějí. V této roguelitové strategii sesílejte epická kouzla, vyvolávejte přisluhovače nebo budovy a zničte nepřítele dříve, než dobude váš domov!

Tvůj úkol je jednoduchý – zbavit svůj domov zlých strojů dříve, než ho nenapravitelně zkazí. Postupuj přes stále silnější nepřátelské základny, dokud se nepostavíš jejich hlavnímu městu a neukončíš invazi jednou provždy. Pokaždé, když úspěšně vyčistíš některou oblast svého světa, získáš mocné odměny – nová kouzla, schopnosti, požehnání nebo pasivní bonusy. Čím méně zkázy region utrpěl, tím více odměn získáš!

Cítíte se odvážně? Přeskoč regiony a dostaň se hlouběji do nepřátelského území – získáš tak šanci ukončit válku dříve a zároveň získáš více odměn. Dej si však pozor, abys nepřecenil své schopnosti! Pokud stroje zkazí jeden region příliš, celý svět bude ztracen a ty zemřeš.

Spolupracuj s Gaiou v každém regionu – ochraňuj krystaly, které vystupují ze země, a získej více many a schopnost vyvolávat stavby nebo duchy, kteří ti pomohou v boji! Uzavři spojenectví s různými zvířecími bohy a vyměň si s nimi síly za další výhody.

V tomto bezplatném prologu si můžete vyzkoušet dva ze čtyř dostupných bohů: Azzinoth, bůh ohně, a Nadea, bohyně vody. K dispozici budete mít celý arzenál jejich kouzel a také desítky jedinečných požehnání a prokletí. Na pomoc vám přijde také Gaia, Matka přírody, ačkoli z jejích 11 schopností budete moci vyzkoušet pouze 5. I přes tato omezení je množství různých sestav, které můžete vyzkoušet, obrovské. Projděte kampaní až na 12. úroveň (z celkových 40) a zasypte své nepřátele epickou zkázou!

Plná hra obsahuje ještě více kouzel, plnohodnotnou kampaň se stále těžšími nepřáteli a režim výzev, který posune vaše sestavy až na samé hranice možností!

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.