Stav hry

Vydánočsr

Datum vydání

1988

Vývojář

VBG Software

Distributor

Freeware

placeholder

Fred

Žánr hry

Plošinovka

Platforma

PMD-85

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Fred je počítačová hra z roku 1988. Vytvořila ji skupina z Ostravy známá jako VBG Software. Skupinu tvořili Vlastimil Veselý, Libor Bedrlík a Ladislav Galar. Hlavním autorem hry byl Ladislav Gavar. Dle závěrečných titulků hra vyšla 16. května 1988. Žánrově se jedná o logickou hru, i když jsou přítomny i prvky plošinovky.

Hráč ovládá postavičku Freda. Jeho cílem je dostat se přes 28 místností, až do cíle. Přitom se musí dostat přes různé překážky. Pomoci mu můžou jakési zvláštní plošinky představující trampolíny. Ty mu umožňují skákat. Jsou zde však i plošinky, které vypustí ptáka. Ten nemůže háči ublížit, ale může mu znemožnit další postup. Hráč jej však může využít k tomu, aby se dostal dál. Jsou zde také kameny, které mohou pomoci hráči v cestě, ale je nutné dát pozor, aby se nestal překážkou. Hráč může kameny tlačit v libovolném množství, ale pták neutlačí více než jeden.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry