Vývojářské studio
SCS Software
Předpokládané vydání
2024
Distributor
SCS Software
Země vývoje
Žánr hry
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Euro Truck Simulator 2 odhaluje další připravované rozšíření mapy, Nordic Horizons, které hráče provede podmanivou krajinou severní Evropy!

Rozšíření obsahuje rozsáhlé norské fjordy až k Severnímu ledovému oceánu, náročné mosty, podvodní tunely a úzké silnice, doplněné o setkání se soby a pobřežními rybářskými vesnicemi. Projíždějte švédským Norrlandem, který nabízí rozmanité prostředí od osídlených oblastí podél hlavní silnice E4 až po pusté kopce skandinávských hor. Finské Laponsko s hustými jehličnatými lesy až po rozlehlou neúrodnou tundru představuje ostrý kontrast k jižní části země.

DLC obsahuje desítky měst a městeček, představuje typickou severskou architekturu a zabrousí do historie Vikingů. Nordic Horizons navíc slibuje plynulé propojení přírody, historie a vzrušení z jízdy kamionem a nabízí hráčům nezapomenutelné severské dobrodružství. Připravte se na pořádně velké dobrodružství s tímto rozšířením, které nabízí tolik možností k prozkoumání!

Nezapomeňte si toto DLC přidat na svůj seznam přání ve službě Steam, abyste nám ukázali, jak moc se těšíte na tento připravovaný projekt, který ještě více rozšíří svět hry Euro Truck Simulator 2!

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.