Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2020 (9. listopadu)

Distributor

Růžoví Plameňáci

Epic Fight: Round 2

Epic Fight: Round 2

Žánr hry

Akční

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano - Sdílená/Rozdělená obrazovka


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Epic Fight je 2D bojová hra ve stylu starých her Street Fighter nebo Mortal Combat. Rozdíl je v tom, že postavy, které mezi sebou bojují, jsou různé lesbické stereotypy běžně viděné v masmédiích (jako jsou filmy, televizní seriály a dokonce i videohry).

Tato hra je ve skutečnosti parafrází na staré bojové hry – nesnaží se dosáhnout něčeho nového v oblasti videoherních mechanismů, ale spíše znovu vytvořit starý známý vzorec a použít jej jako jakousi parodii sebe sama, tematicky. Důvod pro to je, dobře; asi každá rozumně hratelná bojová hra, kterou jsem viděl, byla alespoň trochu sexistická. V nejstarších bojových hrách byl obvykle seznam různých typů mužských postav a pak tu byla „dívka“, protože v celé hře byla doslova jediná ženská postava, její pohlaví bylo její rozlišovací vlastností. A pak jsou tu Skullgirls, nezávislá bojová hra s (téměř) čistě ženským seznamem; což by bylo vzrušující, kdyby všichni nebyli směšně sexualizovaní. Takže jsme chtěli udělat něco trochu jiného.

Zvukový design: Jan Macháček (Vize předků)

Oficiální stránky

ruzoviplamenaci.itch.io

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry