Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2022 (12. září)

Vývojář

Petr Šimůnek

Distributor

Petr Šimůnek

Engine Evolution 2022

Engine Evolution 2022

Žánr hry

SportovníZávodní

Platforma

Windows PC

Typ hry

Free to play

Multiplayer

Ano - Multiplatformní režimOnline hra pro více hráčůPVP


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Tato hra vznikla během mého studia na Karlově univerzitě v Praze. Většinu hry jsem dělal sám. Doufám, že se vám bude líbit! Mým cílem je jednoho dne zachytit 150 let závodění v jediné hře.

Engine Evolution je závodní hra pro více hráčů, která využívá podobné principy jako World of Tanks – s každým závodem proti 11 dalším hráčům získáváte zkušenosti a kredity, za které si můžete kupovat různá vylepšení pro své vozidlo, nebo odemykat novější vozidla. Začínáte se stroji z roku 1906, dokážete se dostat až na samotný vrchol a jezdit na moderních strojích?

Ovládací prvky jsou dostatečně zjednodušené, aby vám stále poskytovaly vášeň pro jízdu, ale nejsou příliš složité, aby vám zabralo hodiny učení. Hra se zaměřuje především na to, aby hráči měli co nejlepší požitek ze závodních soubojů. Jádrem hry jsou krátké dynamické závody s vysokou hustotou akce. Pocit z jízdy hodně připomíná starší hry, hardcorový simulátor nečekejte. Na druhou stranu to není závodní hra na motokárách – je tu fyzika a tu je třeba mít na paměti.

Technická konfigurace
Procesor
2,2+ GH Intel or AMD
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 11
Pevný disk
3 GB volného místa
Oficiální stránky

www.facebook.com

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Engine Evolution 2022

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry