Vývojářské studio
Petr Šimůnek
Vydáno
21. února 2023
Distributor
Petr Šimůnek
Procesor
2,2+ GH Intel or AMD
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 11
Pevný disk
3 GB volného místa

Popis hry

Tato hra vznikla během mého studia na Karlově univerzitě v Praze. Většinu hry jsem dělal sám. Doufám, že se vám bude líbit! Mým cílem je jednoho dne zachytit 150 let závodění v jediné hře.

Engine Evolution je závodní hra pro více hráčů, která využívá podobné principy jako World of Tanks – s každým závodem proti 11 dalším hráčům získáváte zkušenosti a kredity, za které si můžete kupovat různá vylepšení pro své vozidlo, nebo odemykat novější vozidla. Začínáte se stroji z roku 1906, dokážete se dostat až na samotný vrchol a jezdit na moderních strojích?

Ovládací prvky jsou dostatečně zjednodušené, aby vám stále poskytovaly vášeň pro jízdu, ale nejsou příliš složité, aby vám zabralo hodiny učení. Hra se zaměřuje především na to, aby hráči měli co nejlepší požitek ze závodních soubojů. Jádrem hry jsou krátké dynamické závody s vysokou hustotou akce. Pocit z jízdy hodně připomíná starší hry, hardcorový simulátor nečekejte. Na druhou stranu to není závodní hra na motokárách – je tu fyzika a tu je třeba mít na paměti.

Krátké zprávy

České Engine Evolution 2022 vychází 12. září

Petr Šimůnek své závody opět posouvá o další laťku víš.

Petr Šimůnek své závody opět posouvá o další laťku víš.

Engine Evolution 2022
Petr Šimůnek

Miroslav Žák – 01/09/2022

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.