Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Elektrikář z Upířovic

Vývojářské studio
VERY RARE SOFTWARE, Peter Ličko
Vydáno
27. března 2022
Distributor
GameDevHub.cz Game Jam #1
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Engine

Popis hry

Elektrifikace konečně dorazila i do Upířovic! Ty, můj milý elektrikáři se vydáváš na místní hrad, zavést sem slavný elektrický proud. Na hradě však sídlí všemožná děsuplná stvoření, které se ti snaží v zavedení moderní technologie zabránit.

Upíři a duchové totiž nemají moc rádi světlo. Baterkou odháněj upíry a duchy, ale pamatuj, že baterka nevydrží věčně! Přežij konec šichty až do rána, zapni všechny světla a generátory a rozsviť tak celý hrad!

GAMEPLAY

Rozsvěcuj postupně Světla a zapínej Generátory, abys postupně rozsvítil celý hrad. Světla zapni Pojistkou a zažeň tak upíry a duchy! Když rozsvítíš celý úsek hradu, otevře se ti prostor do další části. A pozor na tajemného vlastníka hradu, rytíře Bruncivála! Potkáte 3 typy nepřátel – upíry, duchy a bezhlavého rytíře. Musíte přežít celou šichtu, která se postupně stává těžší. Generátory vám umožňují zapínat více světel naráz. Pojistky zapínají okruh světel. Do světel musíte namontovat klasické žárovky, které vás ochrání před nepřáteli.Tlačítkem R můžete nainstalovat UV žárovku, která nepřátele zničí.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.