Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2022 (27. března)

Distributor

GameDevHub.cz Game Jam #1

Elektrikář z Upírovic

Elektrikář z Upírovic

Žánr hry

Adventura

Platforma

Windows PC

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Elektrifikace konečně dorazila i do Upírovic! Ty, můj milý elektrikáři se vydáváš na místní hrad, zavést sem slavný elektrický proud. Na hradě však sídlí všemožná děsuplná stvoření, které se ti snaží v zavedení moderní technologie zabránit.

Upíři a duchové totiž nemají moc rádi světlo. Baterkou odháněj upíry a duchy, ale pamatuj, že baterka nevydrží věčně! Přežij konec šichty až do rána, zapni všechny světla a generátory a rozsviť tak celý hrad!

OVLÁDÁNÍ

WSAD – pohyb elektrikáře
E – interakce
G – nabíjení baterky (pohybuj ze srany na stranu)
MYŠ – baterka k odhánění upírů
ESC – restart
R – UV žárovka – zabíjí nepřátele

GAMEPLAY

Rozsvěcuj postupně Světla a zapínej Generátory, abys postupně rozsvítil celý hrad. Světla zapni Pojistkou a zažeň tak upíry a duchy! Když rozsvítíš celý úsek hradu, otevře se ti prostor do další části. A pozor na tajemného vlastníka hradu, rytíře Bruncivála! Potkáte 3 typy nepřátel – upíry, duchy a bezhlavého rytíře. Musíte přežít celou šichtu, která se postupně stává těžší. Generátory vám umožňují zapínat více světel naráz. Pojistky zapínají okruh světel. Do světel musíte namontovat klasické žárovky, které vás ochrání před nepřáteli.Tlačítkem R můžete nainstalovat UV žárovku, která nepřátele zničí.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry