Stav hry

Ve vývojisk

Datum vydání

2021

Vývojář

Tom Kaleta

Distributor

Tom Kaleta

Žánr hry

DobrodružnáNezávislé

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

EBE se nachází na planetě v souhvězdí Lyry. Hráč převezme roli malé mimozemské biologické entity (EBE), která získá podivné mikrozařízení z humanoidního mimozemšťana, který leží mrtvý ve svém havarovaném létajícím talíři. Pomocí tohoto zařízení se hráč bude moci připojit k mimozemské síti, řešit hádanky, vidět vzdálená místa (některé z nich na Zemi) a přivést zpět k životu mimozemské entity, aby kontaktovaly samotného hráče.

EBE vás vezme na návštěvu jiné planety překypující životem, od podivných rostlin produkujících energii PSI až po malé bytosti podobné hmyzu. Všude najdete zbytky mimozemské civilizace: staré budovy, antény a komunikační zařízení.

Jednou z nejvýraznějších vlastností této hry je její jedinečný vizuální styl: Celá scenérie je téměř celá založena na vybarvených kresbách, připomínajících vědecké ilustrace. Pohyby EBE a většiny ostatních tvorů nejsou předem animované, ale založené na fyzice – s cílem učinit mimozemský svět organičtějším a živějším.

Technická konfigurace
Procesor
2.5 GHz
Paměť
4 MB RAM
Grafická karta
Dedicated graphics card
Pevný disk
300 MB volného místa
Oficiální stránky

www.ebegame.net

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

ebe

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry