Ve vývoji
Ve vývoji

Dust & Rain

Vývojářské studio
Balci Games
Předpokládané vydání
2025
Distributor
Balci Games
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Čelte nepřátelské pustině plné bojových výzev a morálních rozhodnutí v poutavém RPG Dust & Rain: Post-apocalyptic RPG s příběhem, který vás pohltí. Budete se muset přizpůsobit a naučit se nové dovednosti, abyste přežili. Vaše činy formují zdevastovaný svět. Kým se stanete?

Prozkoumejte a přežijte v postapokalyptické pustině

Zmutovaná stvoření. Gangy. Hladovějící komunity. S tím vším se setkáte na své cestě postapokalyptickým světem. Je to, jako by Fallout a Pixel Art měli dítě. Do tohoto světa vstupujete jako někdo, kdo ztratil paměť. Abyste získali zpět svou minulost, budete muset procestovat několik různých oblastí, které jsou zasazeny do atmosférické pustiny. Budete čelit nejen smrtelným hrozbám ze strany různých nestvůr a nepřátelských gangů, ale také pomáhat několika přeživším komunitám. Abyste svou cestu dokončili, budete se muset přizpůsobit, naučit se nové dovednosti a získat lepší vybavení.

Příběhem řízený svět, hluboké dialogy

Hra Dust & Rain je postavena na hlubokém a atmosférickém příběhu. Vaše rozhodnutí ovlivní svět kolem vás více, než si myslíte. Díky průzkumu a komplexnímu systému dialogů můžete objevovat další části světa a položit základní kámen nového světa.

Úroveň UP!

Naučte se nové dovednosti Abyste přežili a porazili nadcházející hrozbu, budete se muset naučit nové dovednosti a upravit statistiky své postavy. Zaměříte se na ovládání zbraní? Nebo raději investujete více bodů do dovedností, jako je chemie a medicína, a naučíte se opravovat předválečné stroje?

Komplexní systém úkolů

Snažíte se najít dobrou hru s úkoly, které nabízejí více řešení a kde záleží na vašich dovednostech? Hra Dust & Rain obsahuje komplexní systém úkolů, v němž si můžete vybrat, jak úkoly vyřešíte, přičemž často čelíte morálním volbám a více řešením. Je na vás, abyste utvářeli svět.

Vybavte se

Kořistí nepřátel a odměnami za úkoly, abyste získali nejlepší výzbroj a zbraně pro přežití v pustině. Najděte si svůj styl a oblíbený typ zbraně. Jakou si vyberete? Pistole? Pušky? Brokovnice? Volba je na vás.

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.