Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2022 (14. května)

Distributor

František Liška

Žánr hry

AkčníRPG

Platforma

AndroidiOS

Typ hry

Free to play

Multiplayer

Ne


 1 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

České akční RPG/krokovací dungeon
Dungeon Ward je offline akční RPG (hra na hrdiny) smíšené s retro krokovacím dungeonem inovované o moderní pohled z třetí osoby. Tato hra pro jednoho hráče nabízí akční souboje s monstry, sbírání předmětů, vylepšování postavy, plnění úkolů a souboje s epickými monstry.

Vylepšování postavy

Tato rpg hra si bere to nejlepší z akčních RPG (předměty, vylepšení atributů jako je síla, učení se aktivních schopností nebo pasivních talentů, město s možností nákupu předmětů atd.) do prostředí krokovacích dungeonů ze staré školy.

Unikátní povolání

Hrajte za mocného Ochránce, Lovce schopného přeměny ve vlkodlaka nebo Mága, co ovládá živly. Investujte talentové body k naučení se novým dovednostem jako je odraz kouzel, bleskový šíp nebo vyvolání vlka. Naučte se pasivní schopnosti nebo si zvyšte sílu a podobné statistiky k vytvoření přesně takové postavy, jaké chcete.

Ručně dělané náhodné labyrinty

Dungeon Ward RPG nabízí 3D náhodně generované labyrinty z částí dělaných ručně včetně unikátních místností s bosem, pastmi a teleporty atd.

Offline hraní, nenucené nákupy ve hře

Toto RPG lze hrát kompletně offline (bez internetu) a zdarma. Nevynucuje si nákupy, jelikož skoro vše je možné koupit přes herní měny, které se dají získat hraním.

Krokovací ovládání, pohled z třetí osoby

Díky krokovacímu ovládání se hráč nepotýká s tradičními problémy s pohybem a zaměřováním jako v jiných mobilních hrách z třetí osoby.

Hra ve vývoji, kompletně v češtině

Dungeon Ward patří mezi rpg hry v češtině offline díky tomu, že je vyvíjená po večerech jedním autorem známým pod přezdívkou 8Shade, fanouškem RPG her z Plzně. Z překladů je k dispozici: čeština (CZ), angličtina (EN) atd. Další jazyky budou přidávány s pomocí fanoušků RPG hry.

SBALIT

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Dungeon Ward

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry