Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Dungeon: Faster & Deadlier

Popis hry

Karetní rogue-lite hra plná strategických možností a zároveň jednoduchých mechanik. Získej každým krokem další zkušenosti a využij náhodu ve svůj prospěch. Zvaž možnosti, taktizuj a hledej tu správnou cestu. Naplň svůj osud!

Hrdinové se pod tvým vedením snaží zachránit království před pánem temného světa. Bojují s nepřáteli pomocí tvého úsudku, zkušenosti a tvého umění využít náhodu ve svůj prospěch. Kombinuj kouzla, artefakty a hrubou sílu. Taktizuj a hledej tu správnou cestu k vítězství!

VYPÍCHNUTÉ VLASTNOSTI

  • Dynamický deckbuilding: Sestav si balíček karet i během své výpravy a připrav se takto na konkrétní situace a nepřátele.
  • Postupně odkrývaná mapa: Pohybuj se po jednotlivých polích nebo se přesunuj mezi portály, využívej nabytých vědomostí o postavení nepřátel nebo dalších tajných míst.
  • Více možností použití jednotlivých karet: Hrej karty tak jak jsou předurčeny. Nebo je obětuj a získej zdroje potřebné na hraní dalších karet. A nebo je zahrej pomocí kultovních předmětů a změň tak jejich účinek.
  • Pět skvělých hrdinů: Různí hrdinové z různých končin, kteří díky tobě využijí svoje slabé i silné stránky v boji se zlem.
  • Vylepšování hrdinů a karet: Pusť se do každé výpravy zase o něco mocnější a pomsti se nepříteli, který může za tvůj předchozí nezdar.
  • Objevování kultovních předmětů a artefaktů: Najdi a použij množství předmětů, které ti pomohou ve tvém snažení. Nauč se je využívat.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.