Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Dungeon: Faster & Deadlier

Popis hry

Karetní rogue-lite hra plná strategických možností a zároveň jednoduchých mechanik. Získej každým krokem další zkušenosti a využij náhodu ve svůj prospěch. Zvaž možnosti, taktizuj a hledej tu správnou cestu. Naplň svůj osud!

Hrdinové se pod tvým vedením snaží zachránit království před pánem temného světa. Bojují s nepřáteli pomocí tvého úsudku, zkušenosti a tvého umění využít náhodu ve svůj prospěch. Kombinuj kouzla, artefakty a hrubou sílu. Taktizuj a hledej tu správnou cestu k vítězství!

VYPÍCHNUTÉ VLASTNOSTI

  • Dynamický deckbuilding: Sestav si balíček karet i během své výpravy a připrav se takto na konkrétní situace a nepřátele.
  • Postupně odkrývaná mapa: Pohybuj se po jednotlivých polích nebo se přesunuj mezi portály, využívej nabytých vědomostí o postavení nepřátel nebo dalších tajných míst.
  • Více možností použití jednotlivých karet: Hrej karty tak jak jsou předurčeny. Nebo je obětuj a získej zdroje potřebné na hraní dalších karet. A nebo je zahrej pomocí kultovních předmětů a změň tak jejich účinek.
  • Pět skvělých hrdinů: Různí hrdinové z různých končin, kteří díky tobě využijí svoje slabé i silné stránky v boji se zlem.
  • Vylepšování hrdinů a karet: Pusť se do každé výpravy zase o něco mocnější a pomsti se nepříteli, který může za tvůj předchozí nezdar.
  • Objevování kultovních předmětů a artefaktů: Najdi a použij množství předmětů, které ti pomohou ve tvém snažení. Nauč se je využívat.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.