Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2009 (12. října)

Distributor

Aspyr

47
Hodnocení
40—60  Smíšené nebo průměrné recenze
Žánr hry

AkčníFPS

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Dr. Alice Drake chtěla být normální běžnou psycholožkou, ale už první pohled napovídá, že tomu tak není. Kde se její schopnost vstupovat do lidských snů vzala, to neví ani ona sama, ale vlastně je to jedno. Hlavně, že se s těmi parchanty v našich hlavách umí správně vypořádat.

Zjistěte sami na vlastní kůži, jak jde dohromady hloubková psychoanalýza s brutální FPS akcí. Staňte se Dr. Alice Drake, vnikněte do hlav svých pacientů a vyčistěte jim mysl od všech monster, žijících z našeho strachu. Vypořádejte se s nimi pomocí Aliciných speciálních vlastností, jako je pyrokineze, nebo pomocí zvláštních těžkých zbraní Dreamworldu. Půjdete světem plným pavučin, kanceláří, či velikých obživlých hraček. Půjdete temným lesem či krajinou pokrytou věčným ledem a objevíte i ty nejbizarnější světy, ve kterých se Dreamkilleři skrývají.

Hra byla certifikována přímo od Microsoftu a měla vyjít na Xbox 360, ale nevyšla a byla vydána jen na pc. Bohužel hra neměla kladné recenze…

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Obálky

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry