Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2008

Distributor

FiolaSoft Studio

Dragonwave

Dragonwave: The Fio Winter Story

Žánr hry

Arkáda

Platforma

Windows PC

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Dragonwave s podtitulem „The Fio Winter Story“ je čistokrevná plošinovka ze staré školy. Na první pohled vám po spuštění a zahrání prvního levelu připomene stylem grafiky Commander Keena 4, ovládáním Jazz JackRabbit 2 a hratelnými prvky Croc: The Legend of the Gobbos.

Příběh: Za okny sněží a zdá se, že jakmile za pár minut vysvitne slunce, bude to krásný předštědrovečerní den. Před samotným ránem se ovšem stane zvláštní věc! V jednom domečku ve vysokých horách zrovinka spinká dráček Fio a znenadání ho někdo unáší. Po tomto šoku, kdy je svázaný Fio unášen v pytli, nedokáže pochopit, proč se tak stalo. Proč by ho někdo chtěl unést? Rozhodne se tedy z pytle utéct. To udělá jednoduše, propálí si cestu ven svým mocným plamínkem. Poté se vydává na cestu zpět domů – neví ovšem, kde je, takže začíná velká výprava nejen za hledáním cesty domů, ale také cesta plná nových přátel a překonání nepřátel.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry