Status hry

Vydánocz

Datum vydání

2020

Vývojář

Petr Vašíček

Distributor

Freeware

Czech Soccer Manager 2020

Czech Soccer Manager 2020

Czech Soccer Manager 2020 je simulátor manažera fotbalového klubu, tedy počítačová hra, ve které bude hráč řídit vybraný...

Žánr hry

Simulátor Sportovní

Platforma

Windows PC

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Czech Soccer Manager 2020 je simulátor manažera fotbalového klubu, tedy počítačová hra, ve které bude hráč řídit vybraný tým, starat se o nákupy a prodej hráčů, stadion a samozřejmě určování taktiky a koučování zápasů samotných. Verze 2020 s sebou nese dávku větších i měnších vylepšení, jmenovitě například rozšíření na 40 sezón, třetí ligy, hostování ze zahraničí, jakožto i částečné změny grafiky a některých herních mechanismů. Poprvé v historii má CSM také svoji hvězdu na „obal“, a to fotbalistu Michala Jeřábka – stopera Jablonce a současně dlouholetého fanouška CSM.

V roce 2020 vyšla společně s aktualizací soupisek na Jaro 2020 hra „Czech Soccer Manager 2020“, ve které upravil grafiku hry, přidal možnost třetích lig a hraní národního poháru, dále pak jde hrát až 40 sezon a je možné hostovat až 5 hráčů a to i ze zahraničních lig.

Oficiální stránky

hra.csmweb.net

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry