Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2019

Vývojář

Broccoli Games

Distributor

Broccoli Games

Žánr hry

VR

Platforma

HTC ViveOculus Rift

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Jaké je to čistit oceány? V loďce, s pádlem a síťkou? Otestujte svou zdatnost ve hře Clean The Ocean VR, kde budete plnit přesně tento úkol. Díky virtuální realitě se pomocí pádla pohybujete tak, jako ve skutečnosti. Je nutná koordinace celého těla, aby jste dosáhli svého cíle. Technologie virtuální reality už nyní umožňuje se naplno ponořit do jedinečných zážitků a nebýt pouhým pozorovatelem, ale aktivním účastníkem děje.

Výcvik personálu, snadnější návrh designu a architektury, dálkové ovládání robotů, trénink sportovců a závodníků – to jsou pouze některé z činností, ve kterých může virtuální realita dalece překonat stávající způsoby.Ukázka hry Clean the Ocean VR byla poprvé předváděna na Noci vědců UHK 2019, kde ji mělo možnost vyzkoušet několik desítek zájemců. Pro mnoho z nich to bylo první setkání s VR a reakce byly velmi pozitivní. Velká část účastníků si chválila unikátní ovládání a zábavnou gamifikaci aktuálního celosvětového problému – znečištění planety.

Oficiální stránky

www.broccoli.games

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry