• Status hry
  Vydánosk
 • Datum vydání
  1991
 • Vývojář
  Sybilasoft
 • Distributor
  Ultrasoft
Chrobák Truhlik

Chrobák Truhlik

CHROBAK TRUHLIK je volna parafraza na pribehy rovnomennej rozpravkovej postavicky. Truhlik sa v nasom pribehu dostane ako exponat...

Žánr hry

Textová

Platforma

ZX Spectrum

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím zaregistrujte.

Popis hry

CHROBAK TRUHLIK je volna parafraza na pribehy rovnomennej rozpravkovej postavicky. Truhlik sa v nasom pribehu dostane ako exponat do muzealnej zbierky sialeneho profesora Ikebanu. Je samozrejme, ze vtejto ponizujucej roli nemieni zostat a snazi sa zo svojho nedobrovolneho vazenia dostat. Pri jeho uteku mu pomahaju ostatne kuriozne exponaty tohoto muzea a s Vasou pomocou sa mu uniknut iste podari.

Program CHROBAK TRUHLIK je komunikacna hra, kde su lokacie popisane textom, doplnenym o staticku grafiku. Dej hry sa ovlada slovnymi prikazmi. Program CHROBAK TRUHLIK pozostava z dvoch casti. Ked sa nahra prva cast a na obrazovke sa zacne objavovat text, ktory sa posuva z prava do lava, treba zastavit magnetofon. Po stlaceni lubovolnej klavesy sa objavi male menu, z ktoreho si mozno vybrat stlacenim prislusnej klavesy:

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Napsat komentář, recenzi

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Podobné hry