Vývojářské studio
MaFi Games
Vydáno
31. května 2022
Distributor
MaFi Games
Země vývoje
Platforma
Multiplayer
Ne
Procesor
Dual-core CPU @3.0 GHz
Paměť
4 GB RAM
Grafická karta
Dedicated graphics card, GTX 770 2GB
Pevný disk
1 GB volného místa

Popis hry

Captain of Industry je simulátor kolonie a továrny. Tvoje cesta začne s malou posádkou přeživších na opuštěném ostrově. Pokud budeš postupovat správně, propracuješ se ke zcela soběstačné kolonii, která bude hrát důležitou roli v průmyslu celého regionu. Aby osada přežila, budeš nejprve muset začít těžit suroviny, pěstovat potraviny, stavět továrny, vyrábět produkty, konstruovat vozidla, objevovat nové technologie, prozkoumávat okolí a obchodovat s ostatními ostrovy. Pokud budeš mít úspěch, můžeš dokonce spustit vesmírný program a stavět rakety! Ale to je dlouhá a náročná cesta…

Vyráběj produkty

Začni jednoduše – tavením železa, mícháním betonu, výrobou stavebních dílů a pěstováním potravin. Brzy budeš moci rozšířit výrobu o zpracování ropy, výrobu elektroniky, solárních panelů, datových center, a dokonce i rakety. K dispozici je více než 150 jedinečných produktů, které můžeš objevit a pracovat s nimi!

Vyráběj nákladní vozy a přepravuj zboží

Plně automatizovaný logistický systém zajistí, že se výrobky vždy dostanou tam, kde je jich nejvíce potřeba. Tvým úkolem je nakonfigurovat logistiku, postavit dostatek nákladních vozidel, aby věci odsýpaly, a propojit stroje pomocí pásů nebo potrubí pro optimalizovanou přepravu zdrojů.

Buduj efektivní továrny

Chceš-li vybudovat prosperující impérium, musíš na to chytře. Pečlivě rozmisťuj stroje, aby šly co nejefektivněji propojit pomocí pásů nebo potrubí, rafinuj suroviny v blízkosti místa jejich těžby pro ušetření paliva potřebného k přepravě, nebo modernizuj výrobní řetězce efektivnějšími stroji pro ušetření surovin.

Těžba zdrojů v plně dynamickém terénu

Najdi přírodní bohatství své země a využij je k rozšíření svého impéria. Doluj uhlí, železo, měď, zlato nebo čerpej podzemní ropu a vodu! Otevři povrchové doly, a doluj cenné rudy z podzemí, nebo jen vysyp přebytečné kamení do oceánu a vytvoř novou zemi, na které lze stavět! Nezapomeň, že žádná hora není pro tvojí flotilu bagrů dost vysoká.

Obdělávej svou zem

Pěstováním brambor zajistíš základní obživu obyvatel ostrova. To však nebude stačit. Časem půjde pěstovat rozmanitější plodiny, což umožní výrobu více druhů potravin a produktů. Pro uspokojení nároků na množství potravin můžeš také začít vyrábět hnojiva a používat skleníky.

Objevuj nové technologie

Výzkum je naprostá nutnost! Odemkni nové budovy a materiály a zefektivni svou továrnu. Nové technologie změní směr tvé budoucnosti.

Prozkoumávej svět, obchoduj se spojenci, bojuj s piráty

Opravuj a vylepšuj svou loď lepšími motory, obrněním a zbraněmi. Prozkoumávej okolí, najdi uprchlíky a spřátelené osady, se kterými lze obchodovat, objevuj další zdroje a buď připraven na námořní bitvy s otravnými piráty!

Odkazy (3)

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.