Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

BugAbOO

Vývojářské studio
Sosáci
Vydáno
14. prosince 2006
Distributor
Sosáci
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine
Procesor
Intel Pentium® III 700MHz
Paměť
128 MB RAM

Popis hry

Co čert nechtěl – Timmy a jeho čtyři kamarádi se nešťastnou náhodou dostali do světa nočních můr, kde s dětmi dělají krátký proces. Na vás je dostat je odsud pryč pokud možno neporušené a nenarušené.

Práce na této arkádě byly vůbec zajímavé. Zatímco si náš grafik pro vás připravil atmosférické prostředí plné všemožných dětských obav a bubáků, program vznikal ve stresu a časové tísni, kterou už NIKDY nechci zažít. Ostatně horor se line celou hrou, která je dost odlišná od našich předchozích počinů.

I tenkrát jsme podlehli vidině peněz a ostatních matérií a opět jsme hru poslali do Becherovka Game Competition. Tentokrát 2006. A ve světě alkoholu jsme zase jednou získali první místo, i když jsme se do soutěže přihlásili 13 sekund před uzávěrkou.

A na co v BugAbOO narazíte? Připomene vám to, na co jste se celé dětství snažili zapomenout – potvory pod postelí, oživlé hračky, bezhlavé doktory, zubaté klauny a rovnátka. Při soubojích s monstry a strašidly vám bude asistovat přerostlá světluška a Timmyho kamarádi. Kromě menších nepřátel budete svým prakem kosit i rozlehlejší závěrečné bosse.
Mimochodem různě velkými písmeny jsme začali psát dřív, než to bylo cool.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Podobné hry