Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

BugAbOO

Vývojářské studio
Sosáci
Vydáno
14. prosince 2006
Distributor
Becherovka Game 2006
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
Intel Pentium® III 700MHz
Paměť
128 MB RAM

Popis hry

Co čert nechtěl – Timmy a jeho čtyři kamarádi se nešťastnou náhodou dostali do světa nočních můr, kde s dětmi dělají krátký proces. Na vás je dostat je odsud pryč pokud možno neporušené a nenarušené.

Práce na této arkádě byly vůbec zajímavé. Zatímco si náš grafik pro vás připravil atmosférické prostředí plné všemožných dětských obav a bubáků, program vznikal ve stresu a časové tísni, kterou už NIKDY nechci zažít. Ostatně horor se line celou hrou, která je dost odlišná od našich předchozích počinů.

I tenkrát jsme podlehli vidině peněz a ostatních matérií a opět jsme hru poslali do Becherovka Game Competition. Tentokrát 2006. A ve světě alkoholu jsme zase jednou získali první místo, i když jsme se do soutěže přihlásili 13 sekund před uzávěrkou.

A na co v BugAbOO narazíte? Připomene vám to, na co jste se celé dětství snažili zapomenout – potvory pod postelí, oživlé hračky, bezhlavé doktory, zubaté klauny a rovnátka. Při soubojích s monstry a strašidly vám bude asistovat přerostlá světluška a Timmyho kamarádi. Kromě menších nepřátel budete svým prakem kosit i rozlehlejší závěrečné bosse.
Mimochodem různě velkými písmeny jsme začali psát dřív, než to bylo cool.

Autor: Sosáci

Vytvořeno pro Becherovka Game 2006.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.