Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Bloodline

Vývojářské studio
Zima Software
Vydáno
2004
Distributor
Zima Software
Země vývoje
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
Intel Pentium® or AMD® Athlon - 1GHz
Paměť
256 MB RAM
Grafická karta
32 MB Video Memory
Pevný disk
100 MB volného místa

Popis hry

Probudíte se na operačním stole s oslepující bolestí hlavy a vůbec nevíte, kdo jste a jak jste se sem dostali. Jste v nějaké nemocnici, ale místo je tmavé, špinavé a napůl zdemolované. Pak, jako by to nebylo dost špatné, zjistíte, že mrtví znovu ožili a potulují se po chodbách s úmyslem přimět vás, abyste se přidali k jejich řadám!

Bloodline  je survival hororová hra v duchu  Silent Hill , ale z pohledu první osoby. Probojujte se různými strašidelnými lokalitami, shánějte zbraně, munici a balíčky zdraví. K dispozici je také řešení hádanek na základě inventáře a příběh, který musíte poskládat dohromady pomocí dokumentů a dalších vodítek nalezených po cestě. Budete muset přijít na to, kdo jste, co se na tomto místě děje a jak do toho všeho zapadáte.

Výchozí způsob ovládání používá známé nastavení WASD+myš pro pohyb, rozhlížení se a boj. Ale síť ve středu obrazovky je také „inteligentní kurzor“ ve stylu adventury, který mění svůj vzhled, když lze něco zkoumat, zvednout nebo použít. Obrazovka inventáře je velmi podobná obrazovce použité v  Silent Hill . Výběr položek je vybaví, spojí nebo v případě dokumentů umožní jejich čtení.

Hra je rozdělena do malých oblastí, z nichž většinu tvoří pouze sedm nebo osm místností. Z velké části máte svobodu pohybovat se tam a zpět mezi oblastmi, jak chcete. Hra však pomáhá zajistit, že za sebou nenecháte životně důležité předměty, a to zobrazením červeného vykřičníku v levé horní části obrazovky, když je poblíž něco důležitého. Vaše postava také často odmítne opustit mapu, než splníte určitý úkol.

Hráč je ponořen do příběhu hlavního hrdiny Jima Carda. Tuto hru vytvořil český tým Zima Software. Bohužel hra neměla velký úspěch.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.