Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2004

Vývojář

Zima Software

Distributor

Zima Software

Bloodline

 V archívu

Bloodline

Žánr hry

AdventuraAkčníFPS

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 1 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Probudíte se na operačním stole s oslepující bolestí hlavy a vůbec nevíte, kdo jste a jak jste se sem dostali. Jste v nějaké nemocnici, ale místo je tmavé, špinavé a napůl zdemolované. Pak, jako by to nebylo dost špatné, zjistíte, že mrtví znovu ožili a potulují se po chodbách s úmyslem přimět vás, abyste se přidali k jejich řadám!

Bloodline  je survival hororová hra v duchu  Silent Hill , ale z pohledu první osoby. Probojujte se různými strašidelnými lokalitami, shánějte zbraně, munici a balíčky zdraví. K dispozici je také řešení hádanek na základě inventáře a příběh, který musíte poskládat dohromady pomocí dokumentů a dalších vodítek nalezených po cestě. Budete muset přijít na to, kdo jste, co se na tomto místě děje a jak do toho všeho zapadáte.

Výchozí způsob ovládání používá známé nastavení WASD+myš pro pohyb, rozhlížení se a boj. Ale síť ve středu obrazovky je také „inteligentní kurzor“ ve stylu adventury, který mění svůj vzhled, když lze něco zkoumat, zvednout nebo použít. Obrazovka inventáře je velmi podobná obrazovce použité v  Silent Hill . Výběr položek je vybaví, spojí nebo v případě dokumentů umožní jejich čtení.

Hra je rozdělena do malých oblastí, z nichž většinu tvoří pouze sedm nebo osm místností. Z velké části máte svobodu pohybovat se tam a zpět mezi oblastmi, jak chcete. Hra však pomáhá zajistit, že za sebou nenecháte životně důležité předměty, a to zobrazením červeného vykřičníku v levé horní části obrazovky, když je poblíž něco důležitého. Vaše postava také často odmítne opustit mapu, než splníte určitý úkol.

Hráč je ponořen do příběhu hlavního hrdiny Jima Carda. Tuto hru vytvořil český tým Zima Software. Bohužel hra neměla velký úspěch.

Technická konfigurace
Procesor
Intel Pentium® or AMD® Athlon - 1GHz
Paměť
256 MB RAM
Grafická karta
32 MB Video Memory
Pevný disk
100 MB volného místa

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Bloodline

Obálky

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry