Vývojářské studio
ANG People
Vydáno
6. června 2018
Distributor
ANG People s.r.o.
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne
Procesor
2 GHz jednojádrový procesor
Paměť
1 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 11
Pevný disk
3500 MB volného místa
Jazyk titulků
Jazyk rozhraní

Popis hry

Zkoumej vzdálené kouty vesmíru v roli astronoma v naší nejnovější hře AstronTycoon. Buduj nové větší a přesnější teleskopy. Zkoumej hvězdy, objevuj obyvatelné planety nebo nezvyklé anomálie. Publikuj vědecké práce, vydělávej peníze na vědeckých grantech, zkoumej nové technologie a komponenty teleskopů.

Hra tě provede kariérou vědce trvající skoro 30 let. Pokud dříve nezkrachuješ, pak se výsledné skóre vypočítá roku 2037. Hra ti ale dovolí pokračovat dále.

Začínáš jako neznámý vědec.

Na začátku tě hra seznámí se základy práce astronoma. Postav svůj první teleskop a vyzkoumej vlastnosti nejbližších hvězd. Jistě objevíš i několik dvojhvězdných systémů.

Časem se staneš známější, vybuduješ si nějaké jméno. Organizace budou platit více za tvoje výzkumy. Zpřístupníš několik nových technologií a tvoje další teleskopy budou větší a přesnější. Uvidíš také dále do hlubin vesmíru.

Zakrátko budeš schopen propočítat planetární systém a objevit skryté planety obíhající hvězdy.

Hra ti dá možnost tvořit vlastní teleskopy a montovat lepší komponenty. S dokonalou technologií dokážeš konstruovat obří více-zrcadlové teleskopy pozemní nebo dokonce vesmírné.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.