Vývojářské studio
Legend Has It Studios
Předpokládané vydání
TBA
Distributor
TBA
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Alteration je RPG zaměřené na objevování, AI-Sandbox. Procedurálně generovaná prostředí a questy generované AI představují hru, která se sama rozšiřuje.

Prozkoumejte jedinečné, procedurálně generované říše Alteration, plné nepřátel, spojenců, zvláštních úkolů, náročných dungeonů a užitečných obchodů. Seznamte se a konverzujte s NPC ovládanými umělou inteligencí, které nejsou blokovány tradičním dialogovým systémem, ale jsou plně poháněny umělou inteligencí a vašimi textovými vstupy.

Alteration se může pochlubit dynamickým, tahovým bojovým systémem, který se opírá o dovednost před silou. Porazte nepřátele, abyste postoupili ve své snaze osvobodit Alterru. Můžete také bojovat o bohatství a slávu proti ostatním hráčům pomocí sázkových duelů.

Prozkoumejte říše a najděte různé recepty, které vám umožní vyrobit silnější zbraně, brnění a další předměty. Zdokonalte své řemeslné dovednosti, abyste vytvořili ty nejvýkonnější exempláře v Alteration.

Během své cesty najdete různé zdrojové uzly, které lze těžit pro materiály používané při výrobě a vylepšování předmětů. Objevte nové zdroje a připravte se na nadcházející boj!

Po dlouhém dni dobrodružství můžete vyměnit svou kořist s ostatními hráči za herní měnu – použijte ji k nákupu těch nejlepších předmětů vytvořených ostatními hráči a dostaňte se na vrchol!

Integrace AI

Cílem zpracování přirozeného jazyka je zlepšit kvalitu interakce člověk-počítač. Díky tomu budeme schopni poskytnout realističtější a poutavější uživatelský zážitek tím, že vytvoříme umělé inteligence, které budou více připomínat život a přitom budou stále odpovídat tradici hry. Zavedením Natural Language Processing do Alteration můžeme udělat NPC interakce zábavnější a zapamatovatelnější pro všechny zúčastněné!

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.