Vývojářské studio
Legend Has It Studios
Předpokládané vydání
TBA
Distributor
TBA
Země vývoje
Žánr hry
RPG
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine

Popis hry

Alteration je RPG zaměřené na objevování, AI-Sandbox. Procedurálně generovaná prostředí a questy generované AI představují hru, která se sama rozšiřuje.

Prozkoumejte jedinečné, procedurálně generované říše Alteration, plné nepřátel, spojenců, zvláštních úkolů, náročných dungeonů a užitečných obchodů. Seznamte se a konverzujte s NPC ovládanými umělou inteligencí, které nejsou blokovány tradičním dialogovým systémem, ale jsou plně poháněny umělou inteligencí a vašimi textovými vstupy.

Alteration se může pochlubit dynamickým, tahovým bojovým systémem, který se opírá o dovednost před silou. Porazte nepřátele, abyste postoupili ve své snaze osvobodit Alterru. Můžete také bojovat o bohatství a slávu proti ostatním hráčům pomocí sázkových duelů.

Prozkoumejte říše a najděte různé recepty, které vám umožní vyrobit silnější zbraně, brnění a další předměty. Zdokonalte své řemeslné dovednosti, abyste vytvořili ty nejvýkonnější exempláře v Alteration.

Během své cesty najdete různé zdrojové uzly, které lze těžit pro materiály používané při výrobě a vylepšování předmětů. Objevte nové zdroje a připravte se na nadcházející boj!

Po dlouhém dni dobrodružství můžete vyměnit svou kořist s ostatními hráči za herní měnu – použijte ji k nákupu těch nejlepších předmětů vytvořených ostatními hráči a dostaňte se na vrchol!

Integrace AI

Cílem zpracování přirozeného jazyka je zlepšit kvalitu interakce člověk-počítač. Díky tomu budeme schopni poskytnout realističtější a poutavější uživatelský zážitek tím, že vytvoříme umělé inteligence, které budou více připomínat život a přitom budou stále odpovídat tradici hry. Zavedením Natural Language Processing do Alteration můžeme udělat NPC interakce zábavnější a zapamatovatelnější pro všechny zúčastněné!

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Podobné hry