Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2022 (6. června)

Vývojář

Sumo Studio

Distributor

Sumo Studio

Žánr hry

Akční

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Simulátor střelby designovaný na pomoc FPS hráčům maximalizovat jejich reflexy a míření Připoj se k naší komunitě na discordu, kde se můžeš spojit s ostatními hráči a pochlubit se svým nejlepším dosaženým skóre a získat pravidelné aktualizace o vývoji Aim God a připravovaných funkcích.

Herní módy

Aim God obsahuje více herních režimů, jejichž mechanika tlačí hráče k lepším výsledkům. Můžete si vybrat z 9 různých režimů se statickými, pohyblivými nebo umělými koulemi, které se snaží vyhnout vašemu výstřelu.

Hra

Pokud se chystáte na větší výzvu, můžete si vybrat obtížnost s vyšší přesností. Čím vyšší obtížnost, tím menší koule musíte zasáhnout. Ale pamatujte, ztratíte 10 zdraví za každý zmeškaný výstřel. Za každý zásah získáte 1 zdraví.

Shrnutí výkonu

Po dokončení kola můžete vidět podrobné statistiky o vašem výkonu – přesnost střelby, rychlost, nejpomalejší a každá reakční doba, stejně jako počet zabití za sekundu a mnoho dalšího.

Žebříčky

Staňte se nejlepšími. Ukažte světu, jak skvělé jsou vaše schopnosti. S žebříčky Aim God’s můžete snadno vidět vysoké skóre ostatních a překonat je.

Technická konfigurace
Procesor
Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
GTX560
Pevný disk
1 GB volného místa

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Aim God

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry