Vývojářské studio
Sumo Studio
Vydáno
6. června 2022
Distributor
Sumo Studio
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
GTX560
Pevný disk
1 GB volného místa

Popis hry

Simulátor střelby designovaný na pomoc FPS hráčům maximalizovat jejich reflexy a míření Připoj se k naší komunitě na discordu, kde se můžeš spojit s ostatními hráči a pochlubit se svým nejlepším dosaženým skóre a získat pravidelné aktualizace o vývoji Aim God a připravovaných funkcích.

Herní módy

Aim God obsahuje více herních režimů, jejichž mechanika tlačí hráče k lepším výsledkům. Můžete si vybrat z 9 různých režimů se statickými, pohyblivými nebo umělými koulemi, které se snaží vyhnout vašemu výstřelu.

Hra

Pokud se chystáte na větší výzvu, můžete si vybrat obtížnost s vyšší přesností. Čím vyšší obtížnost, tím menší koule musíte zasáhnout. Ale pamatujte, ztratíte 10 zdraví za každý zmeškaný výstřel. Za každý zásah získáte 1 zdraví.

Shrnutí výkonu

Po dokončení kola můžete vidět podrobné statistiky o vašem výkonu – přesnost střelby, rychlost, nejpomalejší a každá reakční doba, stejně jako počet zabití za sekundu a mnoho dalšího.

Žebříčky

Staňte se nejlepšími. Ukažte světu, jak skvělé jsou vaše schopnosti. S žebříčky Aim God’s můžete snadno vidět vysoké skóre ostatních a překonat je.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.