Status hry

Vydánocz

Datum vydání

2002

Vývojář

Hippo Games

Distributor

Freeware

Afgánci

Afgánci

Jsi hrdinný obránce své vlasti. Můžeš si vybrat, zda budeš afgánský voják s kalašnikovem (nedávná válka) nebo důstojníkem...

Žánr hry

Arkáda

Platforma

Windows PC

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Jsi hrdinný obránce své vlasti. Můžeš si vybrat, zda budeš afgánský voják s kalašnikovem (nedávná válka) nebo důstojníkem německé armády (2. světová – vylodění v Normandii) nebo sovětský obránce nejsevernější Sibiře (smyšlený konflikt – USA útočí z Aljašky na Kamčatku a Čukotku). Stojíš na své rodné domovské zemi a sleduješ jak vojáci USA vyskakují ze svých letadel a chtějí obsadit tvou vlast. To přeci nemůžeš dopustit! Naštěstí máš svou oblíbenou rychlopalnou zbraň a náhodou zásobování zrovna dovezlo na tvoje stanoviště tolik nábojů, že je nemůžeš nikdy v životě všechny vystřílet. Přestože jsou útočící nepřátelští vojáci v přesile, ty jako správný hrdina zůstaneš a zkusíš jich sejmout co nejvíc. Můžeš si zavolat na pomoc své kamarády. Hra totiž podporuje hru až 4 hráčů na 1 počítači. I pro ně bude dostatek nábojů.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry