Gray Zone Warfare vychází v předběžném přístupu na Steamu

Michael Petr – 29/04/2024

Již zítra (30. dubna 2024) se otevírá Gray Zone Warfare, svět privátních vojenských společností plný taktické akce odehrávající se kolem záhadné katastrofy ostrova Lamang inspirovaného Jihovýchodní Asií.

 

 

Jako bývalý člen speciálních jednotek si zvol jednu ze tří frakcí PMC (Private Military Company), každá sleduje vlastní cíle na ostrově. Vstup do otevřeného světa o rozloze 42 km² s až 48 hráči, 1000 AI a 150 různorodými úkoly, které můžeš plnit sám nebo v týmu až 4 spoluhráčů. Zažij nelítostné bojiště v PvEvP režimu proti dalším hráčům, nebo taktizuj proti nepřátelským jednotkám v PvE módu. To vše si užij v kulisách tropické džungle s pohlcující atmosférou a asijské příměstské architektuře, kde každý výstřel má svůj dopad a kde na každém pohybu opravdu záleží.

 

 

“Vývoj Gray Zone Warfare představuje nejlepší období v historii MADFINGER Games, protože máme jasnou představu o tom jak vytvořit moderní, na realismu založenou taktickou military akci. Jsem opravdu šťastný, že se nám podařilo vytvořit unikátní, do detailu propracovanou hru a jsme připraveni odevzdat ji do rukou hráčů. Zároveň jsme nadšení z reakcí YouTuberů, kteří měli exkluzivní možnost si zahrát preview hry.”

kreativní ředitel hry Marek Rabas.

Aktuálně se Gray Zone Warfare nachází na 7.místě v globálním Steam Wishlistu žebříčku brzy vycházejících her.

Cena Gray Zone Warfare v Early Access verzi začíná v přepočtu přibližně na 899,- za Standardní edici s bonusovým vybavením, základní skříňkou a uzamykatelnou schránkou. Pro ty, kteří by chtěli prozkoumat otevřený svět taktické akce, je v nabídce Taktická edice v přepočtu přibližně za 1499,- a Elitní edice v přepočtu přibližně za 1999,- která obsahuje další vybavení, skříňky a uzamykatelné schránky pro zvýšení operační efektivity. Nejvyšší úroveň, Supporter Edice, je k dispozici v přepočtu přibližně za 2499,- pro nejoddanější členy komunity, kteří chtějí podpořit vývoj a získat navíc kosmetické předměty.

Gray Zone Warfare

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.