Preview

Euro Truck Simulator 2 vás vezme až k Drákulovi

Jenom vy, vaše kára a kilometry silnic mizející pod koly. Od roku 2008 ujel úspěšný titul dlouhou cestu, která však ještě zdaleka nekončí. Koncem tohoto roku se budete moct díky novému updatu Road to the Black Sea projet až na jihovýchodní konec Evropy.

Po loňském rozšíření do pobaltských krajin nadchla české vývojáře představa tropické dovolené. Cesta do krajů zalitých sluncem začíná v zalesněné oblasti rumunských Karpat, ve kterých sídlil pověstný Dracula. Pokračuje přes různorodý bulharský terén proslulý architektonickou podívanou, a poté směruje k rozpálenému pobřeží Černého moře. Konečnou zastávkou je poslední evropské město Turecka, Trakya – brána do Istanbulu. Detailně zkopírované lokace v sobě skýtají rozmanitý historický kontext, na kterém byla vystavěna města a menší vesničky. Prostorné ulice metropolí na trati bez váhání vystřídají zrádné zákruty menších lhot. Stejně působivá je i krajinomalba, která vám vyrazí dech zejména transylvánskými lesy či přímořskými panoramaty.

Nové regiony nabízejí široký výběr potenciálních zadavatelů zásilek. Vaše služby spolehlivého dopravce ocení nejen nadnárodní korporace, ale i menší lokální společnosti. Řídit můžete například pro farmy, nebo těžební průmysl.

Aktivní kamioňáci se na nové rozšíření světa mohou těšit už v zimních měsících roku 2019. Pokud se nic nezmění, z kapsy jim po jeho koupi zmizí přibližně pětistovka. Kam se podíváme příště? Kdo ví. Podle stavu herní mapy bychom dost možná mohli brzo brázdit pobřeží jaderského moře.

Študentka Teorie interaktivních médií (Bc.) a Elektronické kultury a semiotiky (Mgr.). Absolventka Psychologie (Bc.). Na svojej pestrej akademickej ceste sa k téme videohrier vždy rada vraciam. Zakaždým z trochu iného uhľu pohľadu.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat