Článek

Daemonica – O hře

Daemonica – O hře

Daemonica je plně trojrozměrná temná akční adventura odehrávající se ve středověké Anglii. Píše se rok 1350 a hlavní hrdina Nicholas Farepoynt přijíždí do malého ospalého města vyšetřit záhadná zmizení místních obyvatel. Brzy se objeví první mrtví a mezi živými si začne svou daň vybírat šílenství. Pro Farepoynta, lovce masových vrahů, však není díky jeho schopnosti mluvit s mrtvými taková situace zdaleka neřešitelná.

Během hry rozdělené do pěti aktů se hráč postupně seznámí s poutavým příběhem včleněným do historických reálií, bude vyvolávat mrtvé, sbírat byliny a míchat z nich různé lektvary, řešit hádanky či plnit nepovinné úkoly. Součástí hry jsou i akčně řešené souboje, které nejsou samoúčelné, ale mají své opodstatnění v příběhu. Způsob, jakým hráč plní úkoly ve hře, se promítne v různých zakončeních.

Hra nabízí:

-Poutavý příběh
-Zajímavé a uvěřitelné postavy
-Detailní, realistická 3D prostředí
-Snadno ovladatelné akční souboje
-Příprava lektvarů
-Mluvení s mrtvými
-Volitelné úkoly
-Různá zakončení

Systémové požadavky

Minimální:
Windows® 98 / 2000 / ME / XP
1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™
256 MB RAM
DirectX® 9 kompatibilní grafická karta s podporou T&L a 64 MB paměti
DirectX® 9 kompatibilní zvuková karta

Doporučené:
Windows® XP
2 GHz Pentium 4 or equivalent
512 MB RAM
DirectX® 9 kompatibilní grafická karta s podporou T&L a 128 MB paměti
DirectX® 9 kompatibilní zvuková karta
24. 03. 2008

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat