Článek

České Mashinky odstratovaly pátou éru

Vysněný projekt Jana Zeleného Mashinky si hned po svém vstupu na Steam získal srdce nejednoho milovníka lokomotiv, vláčků a všeho s nimi spojeného. Obrovské úsilí, které jediný člověk do hry investoval, se postupně vrací, a tak může Honza Zelený na oplátku zásobovat komunitu průběžnými novinkami. Květnový update přináší kromě symbolického názvu 5th Era i spoustu nového obsahu.

Práce na vláčkovém tycoonu se z volnočasové aktivity Honzy Zeleného stala prací na plný úvazek a sedm měsíců po čtvrté éře se tak hráči dočkali nového obsahu. I když se tentokrát hráči nedočkali v rámci updatu nové mapy, vynahrazuje jim to Honza Zelený pěticí nových lokomotiv z různých historických období a šesticí nových vagonů. Nechybí ani další nové úkoly. S jejich plněním hráčům pomůžou například nové budovy, nový typ nákladu a tratě, a bezpočet drobností technického rázu. Mezi odměnami za splnění se pak skrývá například speciální questový vagón.

Hráči si můžou nově generovat pole odrážející tvar terénu, přičemž pěstovat můžou například slunečnice nebo kukuřici. Díky zpracování tohoto prvku se pak hráči dočkají i možnost editovat si pole v editoru, který do hry přibyl v průběhu loňského roku. Drobných změn se dočkal také inferface nebo některé z herních mechanismů, z nichž potěší například vrácení plné ceny kolejí po jejich odebrání. V neposlední řadě pak Honza Zelený zapracoval na renderování a kompresi textur, což způsobí například příjemnější streamování. Celý seznam novinek provázející 5th Era najdete v aktualitě na Steamu.

Honzu a jeho Mashinky můžete podpořit koupí hry na Steamu.

Komentáře(0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat