Článek

Alternativa – První info

Jak jste již mohli zaregistrovat, na české herní scéně se začíná klubat nový perspektivní tým, který má hrdý název „First Reality Developer Studio“ a jejich prvním počinem bude advetura ALTERNATIVA.

Příběh hry:
Je rok 2045 a vše je jinak… Po získání vlády všemocným státem svět upadá do technického pekla, které je vedeno pevnou vojenskou diktaturou. Aneroidu hlídají vše živé v uzavřených oblastech měst, jež jsou jako nakažené izolovány od okolního světa. Většinu práce provádějí stroje samy, u máločeho musí asistovat člověk. Stát bere šance na práci a život, stejně dobře jako dvě korporace: Endora a Theolex. Ty jediné přežily strhující převrat.

Jsem jeden z mnoha milionů… Bez práce, bez Karty, jež jediná dává právo pracovat, bez života… Jsem jedno z mnoha čísel, která běhají po obrazovkách Agitačních hlásičů a zaznamenávají vyškrtnuté lidi. Ty, co nejsou. Ale já se tak lehce nevzdám. Chci žít, chci doufat, chci bojovat. Nejen za svůj život, ale i za životy jiných. Snad něco zmůžu v machinacích, proti kterým jsem pouhé zrnko prachu.

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat