7 dní a 7 nocí – návod

Miroslav Žák – 26/06/2017

1.den – Jasmína

V první místnosti své kanceláře důkladně prohledejte knihovnu, dokud nenajdete opasek a krabičku kondomů. Z vázy na psacím stole vyndejte kytici. Ve vedlejším pokoji vezměte z okna okenu. Vyjděte ven a jděte stále doleva na mapu, kde se vydejte do hotelu (růžový barák u náměstí). V hale si můžete z levého květináče vyndat krabičku cigaret a v recepci vlevo sundejte ze skoby klíč. Po schodech vystupte do prvního patra. V prvních dveří zprava – panské WC najdete krabičku sirek. Od této chvíle si můžete občas během hry zakouřit, je to poučné.Vyjděte zpět na chodbu a ve třetích dveřích zprava si dvakrát promluvte s Jasmínou. Svými řečmi urazíte jejího psa, kterého si teď musíte udobřit. Jděte do kšeftu vedle vaší kanceláře, k Felixovy. Ten vám dá na dluh psí žrádlo – Pedigree Secam a Pedigree Pal. Vraťte se k pokoji Jasmíny. Přijde vám otevřít pejsek, promluvte si s ním a dejte mu Pedigree Secam. Naprosto ho odděláte a vstoupíte dovnitř. V pokoji vezměte otráveného psa z košíku, vylovte rybu z akvária a dvakrát si promluvte s Jasmínou. Ve své kanceláři sundejte ze zdi klec s papouškem a odneste ho jako náhradu za mrtvého psa Jasmíně do hotelu. Ta se ze samé radosti oddá Vencově vášni. Za odměnu dostanete náhrdelník, sukni a podkolenky.

2.den -Trampolína

Z kanceláře jděte k bazénu, kde potkáte trampolínu. Promluvte si s ní a až vám řekne, že se jí nechce odejít, vhoďte do bazénu rybu. Ryba vypustí vodu a vy si znova promluvte z Trampolínou. Jděte do hotelu do druhých dveří zleva. Ze skříně seberte pohár a naposled si promluvte s Trampolínou. Věnuje vám druhý náhrdelník.

3.den – Karmína

V hotelu ve čtvrtých dveří zprava najdete Karmínu. Promluvte si s ní a ta vás pošle pro cukrovinky. Zajděte opět za Felixem, dá vám dort v prášku. Vydejte se k bazénu, kde ve křoví u zdi najdete hrnec. Teď vylezte na kopec na farmu. Do poháru podojte krávu a z pole pšenice utrhněte pár klasů. Zajděte do své kanceláře a najdete nové Leo, kterým zabavte vrátného v muzeu a proniknete dovnitř (velký šedý barák uprostřed dole). V muzeu v horní místnosti vlevo umelte na mlynářském strojku pšenici na mouku. Ve spodní místnosti vezměte šroubovák a meč. Nyní jděte do své kanceláře. Do hrnce nasypte mouku, dort v prášku, nalijte mléko a strčte hrnec do trouby. Troubu zapněte a chvilku počkejte, než se dort upeče. Zbývá dort už jen ozdobit, takže jděte do cirkusu, kde z kupky sena za šapitó vyndejte Tondův prášek a posypte jím dort. Jděte za Karmínou, ta vás nebude chtít ani vidět. Jděte do své kanceláře, kde na zásuvku použijte mrtvého psa. Stane se z něj elektromagnet. Dojděte na farmu a pořádně si promluvte s Fandou. Zeptejte se hlavně na studnu. Jděte ke studni, dejte nabitého psa do vědra s spusťte ho do vody. Až ho vytáhnete, bude ke vědru přichycená lžička. Psa si zase vezměte a celé to opakujte tak dlouho, dokud ze studně nezískáte nebozez. S nebozezem vlezte do výkopu před hotelem, vezměte lopatu a nebozez použijte na potrubí vpravo. Na unikající plyn dejte kondom a vyletíte přímo do okna ke Karmíně. Dejte jí dort a je vaše. Teď už máte třetí náhrdelník a navíc ještě lodičky a kalhotky.

4.den – Filoména

Zajděte do hotelu. Ve čtvrtých dveřích zleva na Vencu čeká s otevřenou náručí ošklivá Filoména. Pořádně si s ní promluvte. Bude chtít Vencu, ale je tak ošklivá, že Venca nebude moct. Jděte proto za Felixem, ale ten vám nedá už nic, dokud nezaplatíte dluh. Za cirkusem se zeptejte Tondy na peníze. Dojděte do hotelu na pánské WC a z koše vyhrabte parte. Přečtěte si ho a octnete se na hřbitově. Vylijte hrobníkovi do úst okenu a na hrob, kde ležel, použijte lopatu. Vykopete ruku. V kanceláři prozkoumejte psací stůl a mečem z muzea vypačte šuplíky. Vezměte z nich hlavně provázek a lepidlo. U Tondy použijte na ruku provázek, pak lepidlo a strčte ji lvovi přesně do tlamy. Vytáhněte peníze, sundejte je z ruky a jděte vyrovnat dluh u Felixe. Dá vám whisku. Teď můžete jít klidně k Filoméně, kde promluvením s ní Venca vypije whisku a vrhne se na ni. Kromě čtvrtého náhrdelníku obdržíte také tričko a prsten s diamantem.

5.den – Hermína

Dneska choďte tak dlouho k holiči na náměstí, dokud v křesle nebude sedět černovlasá dívka. Z holičství musíte odejít vždy až na mapu. Černovlásce věnujte květiny a vymluvte ji schůzku s Hermínou. Zajděte do hotelu na známé WC, až za zástěnu. Bohužel, na dokonalou ženu vám stále ještě něco chybí, takže skočte do kšeftu a dostanete od Felixe melouny. Než půjdete zpět na záchod, vlezte napřed do výkopu. Šroubovákem odšroubujte poklop do kanálu a prolezte do kotelny. Ze země seberte svíčku, použijte ji na opasek. Teď jděte na WC a převlékněte se za pěknou holku. Zaťukejte u třetích dveří zleva a Hermína vás pustí dovnitř. Promluvte si s Hermínou a opakovaně na ni použijte upravenou svíčku. Nakonec to Venca nevydrží a skočí na Hermínu sám. Pátý náhrdelník je váš a k tomu ještě šála.

6.den – Evelína

Z psacího stolu vezměte zmizík a v hotelu jděte do druhých dveří zprava. Otevře vám Evelína, která vás pošle pro brož, co ji vypadla z okna a zachytila se na římse. Jděte do muzea do zadní místnosti vpravo. Podívejte se na ceduli s nápisem Strakapoud a za pomocí zmizíku vymažte koncovku „poud“. Na vitrínu použijte prsten s diamantem a vyřízněte sklo. Vezměte stračí vejce a na farmě si 2x promluvte s Fandou. Vymění vám Karmíniny kalhotky za slepici. Vlevo od hotelu vložte vejce do hnízda na stromě a posaďte na něj slepici. Až se vylíhne straka, odejděte pryč a zase se vraťte. Prohledejte hnízdo a najdete brož. Doneste ji Evelíně. Nenechte se odbýt a zaťukejte na její dveře ještě jednou. Dá vám druhý úkol. Na záchodě hledejte tak dlouho v koši, dokud nenajdete vizitku. Přečtěte si ji a v hale v recepci zavolejte na číslo uvedené na vizitce. Jděte do muzea a v místnosti vpravo, kde byl dříve opravář, najdete francouzský klíč. Dolezte kanálem do kotelny a na rozbité potrubí použijte kus roury ze studny. Šedivým klíčem odemkněte skříň na rozvod vody. Podívejte se dovnitř a francouzským klíčem dotáhněte povolené trubky. Maličkým kohoutkem nalevo od spravené roury pusťte vodu a jděte za Evelínou rovnou do koupelny. Získáte šestý náhrdelník.

7.den – Rosalína

Zajděte do hotelu, tentokrát do pátých dveří, kde si několikrát promluvte s Rosalínou. Pošle vás pro Modrý diamant do otcova sejfu v jeskyni. Na otevření sejfu však potřebujete náhrdelníků sedm a tak jděte za Felixem, který vám za prsten dá jeden falešný. Vlevo na mapě najdete skálu s jeskyní. Uvnitř jeskyně nastrkejte všech sedm náhrdelníků přesně do otvoru na truhle vlevo. Získaným klíčem odemkněte sejf vpravo. Diamant odevzdejte Rosalíně. Dostanete odměnu i od poslední ze sedmi dcer Smithových a také pořádnou nakládačku od jejich otce.

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.