Nominace CEEGA 2020

Michael Petr – 05/12/2020

Po loňském úspěchu CZ a SK her na CEEGA (Central & Eastern European Game Awards) se i letos dostaly do nominovaných zástupci z našich luhů a hájů.

Celkem je nominováno šest her od pěti studií.

V počtu nominací pak vede pražské studio Amanita Design. To posbíralo hned 4 nominace (Visual Art, Design, Audio, Best Game) za výborné Creaks. Navíc jejich Pilgrims získalo nominaci v kategorii Best Mobile.

Creaks

Dalším nominovaným je studio brněnské CBE Software a jejich Someday You’ll Return. Ti sice nezískali nominaci za svou výbornou audio složku, ale zato jsou nominováni na Best Game a Narrative.

Someday You’ll Return

Za Narrative si nominaci vysloužili i Ministry of Broadcast za jejich stejnojmennou hru, která získala i nominaci v kategorii Hidden Gem, kterou loni vyhráli Attu Games se svým Feudal Alloy.

Ministry of Broadcast

V kategorii Technology je po právu nominované studio Madfinger Games, které s každou hrou posouvá hranici toho co se dá udělat na mobilních zařízeních. Nominaci získali za svou hru Shadowgun War Games

Posledním studiem s nominací jsou pak Pixel Federation z Bratislavy, kteří získali nominaci v kategorii Best Mobile za svou Train Station 2.

Train Station 2: Rail Strategy

Gratulujeme nominovaným a budeme držet palce. Kompletní nominace najdete zde.

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články