15.1.2007 9:02
Rozhovor Faraway studios
Rozhovor nejen o Until I’m Gone..
Více...
21.12.2006 19:44
Sběratelské předměty s motivem hry Armed Assault!
Přinášíme tiskovou zprávu IDEA Games..
Více...
18.12.2006 16:07
Alpha Prime - Video
Podívejte se kdo pracoval na AP..
Více...
18.12.2006 16:06
Armed Assault - Bonusové screenshoty
Podívejte se..
Více...
18.12.2006 16:06
Dárek od BIS
Novoroční dárek pro hráče ArmA: Armed Assault!
Více...
17.12.2006 17:13
Alpha Prime - Demo screenshoty
Podívejte se na screeny...
Více...
17.12.2006 16:53
Nová Videa
Přidána nová videa do sekce..
Více...
13.12.2006 14:30
Arma v Německu!
nejprodávanější titul..
Více...
11.12.2006 23:09
Tisková zpráva - IDEA Games
ArmA: Armed Assault v české lokalizaci je k dispozici na internetu.
Více...
10.12.2006 20:20
Rozhovor s Prohibited
Další moje otázky jsem směřoval na nově vzniklý tým Prohibited..
Více...

TOPlist

Informace o firmě Future Games

Historie a současnost Firmy Future Games s.r.o.:

Firma Future Games s.r.o. byla založena 14. června 1999. Hlavní nápní činnosti firmy v té době byl vývoj počítačových her a jejich prodej v České republice a na Slovensku. V prvních letech své existence firma vydala několik titulů z nichž mezi nejznámější a nejlépe hodnocené bezesporu patří logická hra Boovie a adventure „Posel Bohů“, která byla vysoko ceněna nejen díky svému příběhu, ale rovněž i profesionálnímu českému dabingu pod nějž se podepsali přední čeští herci a dabéři.

V roce 2001 firma zahájila práce na horrorové adventure hře „Posel smrti“ (v zahraničí byla hra vydána pod názvem Black Mirror). Práce na projektu vzhledem k jeho rozsahu trvaly celkem dva roky a hra byla v České republice vydána v roce 2003. V České republice se stala nejlepší adventure hrou podle časopisu Level, redakce časopisu Score a čtenářů webu Bonusweb.cz. V létě roku 2003 zahájila činnost distribuční divize společnosti Future Games s.r.o. jejímž primárním úkolem bylo zajištění celosvětové distribuce hry Black Mirror“ v zahraničí. Hra vyšla téměř ve všech evropských zemích (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Francie, Benelux, Španělsko, Velká Británie, Polsko, Bulharsko, Rusko a všechny země bývalého SSSR, Norsko, Finsko, Dánsko, Švédsko atd.), ale také v USA, Kanadě a Mexiku. Na své konto si hra připsala další ocenění – „Black Mirror byla například v roce 2004 nejlépe prodávanou adventure v Německu (zdroj: Media Control), ale také výborné PR hodnocení – 8,5 z 10 GameLive, francouzské vydání; „Naprosto vyjímečná adventura“ o Black Mirror napsal recenzent německého magazínu STERN, který vychází v nákladu vyšším než 1.000.000 výtisků!

Na základě celosvětového úspěchu „Black Mirror“ se distribuční divize společnosti Future Games s.r.o. neorientuje pouze na celosvětovou distribuci vlastních produktů, ale nabízí finanční, produkční a distribuční zázemí všem nadějným herním projektům jak z ČR a SR, tak i ze zemí bývalého východního bloku.

V roce 2005 firma uvedla na trh adventure hru Nibiru, která navázala na předchozí úspěchy „Black Mirror“ na světových trzích. I Nibiru se dostalo vysokého hodnocení z řad herních novinářů, m.j. – Gamingo.de 83%; Gamesduide 78%; Daily game 80%; Tiscali Games 77% apod. Zároveň s vydáním Nibiru byly zahájeny práce na dvou ambiciózních projektech – temné adventuře „ZATRACENCI“ (celosvětově bude distribuována pod názvem „REPROBATES“ a horrorové adventuřě LIMBO. Distribuční divize Future Games s.r.o. pak v roce 2005 zastřešila dva další herní projekty – 3D akční rpg „Bonez Adventures“ od nadějného mladého týmu Bonez Artz a fantasy-pohádkovou adventure „Olaf“.

V průběhu roku 2005 rovněž zahájila činnost obchodní divize Future Games s.r.o. specializující se na distribuci vybraných her v České Republice a na Slovensku. Obchodní divize Future Games s.r.o. uzavřela exkluzivní smlouvu s firmou Novyi Disk a v ČR a SR vydá dlouho očekávané RPG „Noční hlídka“ na motivy stejnojmenného románu Sergeje Lukjaněnka. „Noční hlídka vyjde v ČR na přelomu března dubna 2006. Obchodní divize Future Games s.r.o. je rovněž partnerem projektu Playseats EE a je výhradním prodejcem herního zařízení Playseats do České republiky a na Slovensko.

Future Games s.r.o. je:

• nezávislý vývojář počítačových her s vlastní distribuční divizí pro zajištění celosvětové distribuce
• vydavatel PC her v České republice a na Slovensku
• firma založená již v roce 1999
• soukromá, ryze česká společnost
• váš profesionální partner na poli počítačové zábavy Future Games s.r.o. se specializuje na:
• Kompletní vývoj PC her od zpracování scénáře, grafické provedení až po výrobu CD-ROM, manuálů, krabic a jejich kompletaci a balení
• Vývoj reklamních počítačových her na zakázku
• Kompletní vývoj multimediálních firemních či produktových prezentací od zpracování Vašeho zadání přes návrh, realizaci, grafické řešení, výrobu CD-ROM a doprovodných tiskovin až po kompletaci všech materiálů a jejich balení
• Distribuci Vašich her či multimediálních CD-ROM na území ČR a SR, ale i v celosvětovém měřítku.
• Kompletní zpracování, výrobu a umístění Vašich www stránek dle Vašeho zadání na síti Internet.
• Návrh, realizaci a hodnocení účinnosti reklamní kampaně dle Vašeho zadání na podporu především herních a multimediálních produktů.

Ve stručnosti tedy firma Future Games s.r.o. nabízí nezávislým vývojářům z ČR a SR zajištění celosvětové distribuce a marketingu na již hotové produkty, ale také technické i finanční zázemí pro dokončení a následnou celosvětovou distribuci nadějných produktů. Pro více informací kontaktujte naši distribuční divizi na adrese distribution@futuregames.cz.

Odkazy na VISION:
Nová pecka od Future Games: Reprobates (Zatracenci)
Future Games další projekt =Tale of Hero
Stránky FUTURE GAMES