15.1.2007 9:02
Rozhovor Faraway studios
Rozhovor nejen o Until I’m Gone..
Více...
21.12.2006 19:44
Sběratelské předměty s motivem hry Armed Assault!
Přinášíme tiskovou zprávu IDEA Games..
Více...
18.12.2006 16:07
Alpha Prime - Video
Podívejte se kdo pracoval na AP..
Více...
18.12.2006 16:06
Armed Assault - Bonusové screenshoty
Podívejte se..
Více...
18.12.2006 16:06
Dárek od BIS
Novoroční dárek pro hráče ArmA: Armed Assault!
Více...
17.12.2006 17:13
Alpha Prime - Demo screenshoty
Podívejte se na screeny...
Více...
17.12.2006 16:53
Nová Videa
Přidána nová videa do sekce..
Více...
13.12.2006 14:30
Arma v Německu!
nejprodávanější titul..
Více...
11.12.2006 23:09
Tisková zpráva - IDEA Games
ArmA: Armed Assault v české lokalizaci je k dispozici na internetu.
Více...
10.12.2006 20:20
Rozhovor s Prohibited
Další moje otázky jsem směřoval na nově vzniklý tým Prohibited..
Více...

TOPlist

Alpha Prime - Druhy postav

Níže je uveden seznam hlavních druhů postav, které potkáš ve hře. Spadají do tří základních kategorií: Jednak jsou tu roboti, nezávislé jednotky s víče či méně lidským chováním. Dále tu máme různorodé stroje s velkým množstvím speciálních funkcí. Některé můžeš "hackovat" a využít je ke své výhodě. A pak lidé, většinou prospektoři nebo zabijáci z Korporace.

Pracovní roboti
Základní pracovní jednotky, sestavené pro práci v obtížných podmínkách, nahrazující lidské pracovníky. Nejsou ani moc inteligentní, ani silní, protože jejich primárním úkolem je údržba stanice, ne boj. Roboti patří do původního vybavení těžařské základny. Naneštěstí, jejich centrální elektrické obvody byly nenapravitelně zničeny vysokou koncentrací látky zvané "hubbardium" v těžařském materiálu. Stali se vcelku agresivními, někteří získali schopnost ozbrojit se. Je vždy nutné mít se před nimi na pozoru, protože roboti mají tendence shlukovat se dohromady a také používat základy bojové taktiky.

Vojáci speciálního útvaru
Tito vojáci jsou povolaní, aby chránili zájmy korporace. To v zásadě znamená pronásledování nezvaných osob nacházejících se na území Korporace. Jsou dost tvrdí a dostatečně vybavení poradit si s jakýmkoliv odporem. Dávej pozor, tihle neúprosní hoši mají vysoce vyvinuté schopnosti a smrtelné zbraně. Dělí se na těžkou a lehkou pěchotu. Vždy je uvidíš operovat ve skvěle koordinovaných týmech vedených schopnými veliteli. Vskutku se vyplatí zabít tyto velitele jako první.

Bojoví Droidi
Jejich posláním je průzkum a následné předávání informací vojsku. Nezapomeň, to nejlepší, co se dá udělat, je zlikvidovat tyhle potvory dřív, než si tě všimnou.

Různé osoby (NPC´s)
Většinou patří v pirátům. Někteří mohou být vcelku nepřátelští, jiní mohou projevovat pravý opak. Mnoho z nich ovšem vykazuje znaky mentálního postižení či naprostého šílenství. Tvým průvodcem po Alpha Prime je úžasná Livia. Nejenom že je hezká, má také dobrý mozek. Může ti radit přes svoji vysílačku. A taky je vynikající hacker. Tvým hlavním úkolem je najít starého přítele Warrena. Ale je pořád naživu ? Na své cestě narazíš na různé další postavy. Můžou ti pomoct. Nebo ne…

Odkazy na VISION:
Nové screenshoty z Alpha Prime
Alpha Prime - Druhy postav
Alpha prime - Zbraně a přístroje
Alpha Prime - Příběh
Vše o Alpha prime
Oficiální stránky Alpha Prime