15.1.2007 9:02
Rozhovor Faraway studios
Rozhovor nejen o Until I’m Gone..
Více...
21.12.2006 19:44
Sběratelské předměty s motivem hry Armed Assault!
Přinášíme tiskovou zprávu IDEA Games..
Více...
18.12.2006 16:07
Alpha Prime - Video
Podívejte se kdo pracoval na AP..
Více...
18.12.2006 16:06
Armed Assault - Bonusové screenshoty
Podívejte se..
Více...
18.12.2006 16:06
Dárek od BIS
Novoroční dárek pro hráče ArmA: Armed Assault!
Více...
17.12.2006 17:13
Alpha Prime - Demo screenshoty
Podívejte se na screeny...
Více...
17.12.2006 16:53
Nová Videa
Přidána nová videa do sekce..
Více...
13.12.2006 14:30
Arma v Německu!
nejprodávanější titul..
Více...
11.12.2006 23:09
Tisková zpráva - IDEA Games
ArmA: Armed Assault v české lokalizaci je k dispozici na internetu.
Více...
10.12.2006 20:20
Rozhovor s Prohibited
Další moje otázky jsem směřoval na nově vzniklý tým Prohibited..
Více...

TOPlist

Alpha Prime - Příběh

Někde hluboko v prostoru, skrytá v nekonečnosti vesmíru, se nachází pokladnice čekající na otevření chtivými prsty odvážných cestovatelů. Jediný asteroid, kus skály, špetka prachu ztracená v nicotě, nyní nesmírně hodnotný pro lidskou rasu. Pod jeho zmrzlým povrchem se nachází žíly nejcennějšího materiálu ve vesmíru, co lidé znají – Hubbardia. Tento tekutý kov je klíčovou složkou paliva pro mezihvězdné koráby, které by umožnily lidstvu kolonizovat nová území ve vesmíru. Důležitost této suroviny je důvod, proč je úplně monopolizována Mezinárodní Obchodní Federací, které je dána kontrola nad každým krokem v produkci Hubbardia, od objevení až po distribuci.

Takže ihned po objevení tohoto vzácného asteroidu ( následně pojmenovaném jako Alpha Prime), zde Korporace rychle postaví velkou základnu a těžařské stroje zahájí svoji činnost.

Brzo se objevily problémy. Ona nejcennější substance se ukázala býti velmi nebezpečnou. Pomalu otrávilo mysl lidských pracovníků a také porušilo pozitronové mozky robotů včetně centrálního počítače. Podmínky na základně začaly být nezvladatelné. Korporace tedy rozhodla celý prostor zatarasit a opustit. Jenom základní údržba a ostraha zůstaly zapojeny, aby se ze základny nestaly jen ruiny, a také jako ochrana před ilegálními hledači Hubbardia.

Ale ti přišli i tak. Přitažlivost nepředstavitelného bohatství, které Alpha Prime ukrývá, byla moc a moc silná. Někteří z těchto zlodějů byli od přírody dost odolní proti negativním efektům Hubbardia. Podařilo se jim obelstít bezpečnostní opatření a alespoň částečně zahájit těžbu. Ale jejich plány ohledně využití té cennosti, co se na asteroidu nachází, se úplně lišily od těch, co měla Korporace. Nechtěli produkovat palivo, ale mocnou drogu, která by v ceně převyšovala zlato. Kdyby se jejich plány zdařily, stali by se z nich multimilionáři. Ale přepočítali se. I ti nejodolnější nevydrželi zůstat dlouho bez postižení způsobené onou zvláštní látkou. Dělo se tu něco velmi, velmi zvláštního. Není to dlouho, co tito lidé začali být zoufalí a od té doby stále volají o pomoc. Jeden z nich, Warren, kontaktoval svého starého přítele Arnolda, zkušeného hledače Hubbardia, a poprosil ho o vysvobození z těch hrůzostrašných podmínek. Ty, Arnold, ačkoliv jsi asteroid opustil při evakuaci, nakonec podlehneš přemlouvání, nasedneš do své lodi a vydáš se vstříc neznámému.Silná dějová linie, bleskurychlá akce. A když nemůžeš střílet, je tu ještě tvůj RECON, zařízení umožňující „hacknout“ a poté ovládnout všemožná zařízení, co se na planetě vyskytují. A to není vše. Můžeš nadopovat svoji mysl a zostřit své smysly tím, že si do těla vpíchneš malou dávku Hubbardia. A celou dobu budeš obklopen světem plného pohybu, který je postaven na základně pokročilých fyzikálních algoritmů.

* Hacking – Potřebuješ vědět, kdo nebo co se skrývá za rohem u dveří ? Použij kameru a vše bude hned jasné.
*Dálkové ovládání – Použij do boje místo sebe někoho jiného!
*Stroje- Máš něco moc těžkého či velkého, co potřebuješ dopravit někam jinam? Není problém.
*Zpomalení – je čas na tvůj vkus moc rychlý ? Malá dávka Hubbaria to spraví.
*Auto – Není nic nad jízdu přímo pod hvězdami. Naskoč a užij si krásné scenérie, co se na asteroidu nachází.
*Podpora AGEIA – Alpha Prime se může honosit plnou podporou hardwarového akcelerátoru AGEIA umožňující ještě realističtější a bohatší efekty.


Odkazy na VISION:
Nové screenshoty z Alpha Prime
Alpha Prime - Druhy postav
Alpha prime - Zbraně a přístroje
Alpha Prime - Příběh
Vše o Alpha prime
Oficiální stránky Alpha Prime