15.1.2007 9:02
Rozhovor Faraway studios
Rozhovor nejen o Until I’m Gone..
Více...
21.12.2006 19:44
Sběratelské předměty s motivem hry Armed Assault!
Přinášíme tiskovou zprávu IDEA Games..
Více...
18.12.2006 16:07
Alpha Prime - Video
Podívejte se kdo pracoval na AP..
Více...
18.12.2006 16:06
Armed Assault - Bonusové screenshoty
Podívejte se..
Více...
18.12.2006 16:06
Dárek od BIS
Novoroční dárek pro hráče ArmA: Armed Assault!
Více...
17.12.2006 17:13
Alpha Prime - Demo screenshoty
Podívejte se na screeny...
Více...
17.12.2006 16:53
Nová Videa
Přidána nová videa do sekce..
Více...
13.12.2006 14:30
Arma v Německu!
nejprodávanější titul..
Více...
11.12.2006 23:09
Tisková zpráva - IDEA Games
ArmA: Armed Assault v české lokalizaci je k dispozici na internetu.
Více...
10.12.2006 20:20
Rozhovor s Prohibited
Další moje otázky jsem směřoval na nově vzniklý tým Prohibited..
Více...

TOPlist

Bombarduj! - Hotovo

Bombarduj!
Je libo jednoduchou hru z vojenského prostředí? Bombarduj! má vše, co má správná hra mít! Je rychlá, svižná, snadno se ji naučíte. Vlastní hraní zvládne i malé dítě, ale k opravdovému mistrovství vede dlouhá cesta.
Ke hře nepotřebujete žádné náročné pomůcky nebo prostory. Stačí jen obyčejný stůl. I bez tužky a papíru se obejdete. Stanete se Bombarďáky, kteří musí zničit nepřátelské pozice, ale ušetřit nebohé civilisty. Cílem hry je nasbírat sedm metálů dříve než Vaši soupeři. Metály jsou odměny za Vaše trefy.

Proč je vlastně Bombarduj! akční? No u většiny stolních her potřebujete své ruce leda tak na posunování figurek či přerovnávání kartiček. V Bombarduj! musíte mířit, přesně odhadnout směr i vzdálenost a odpálit Bombu tak, aby přistála na cíli.Bombarduj a Chlastej! Ztratí snad dospělí tím že vyrostou všechna práva na to si pořádně pohrát? My si myslíme, že ne, a proto jsme pro ně stvořili Bombarduj a Chlastej! jako rozšířenou a speciální verzi. Zachoval se v ní jednoduchý princip spoléhající na taktické dovednosti, dobrý odhad a přesnou koordinaci ruky a oka.
Je to vskutku stolní společenská hra, která se hraje za stolem v dobré společnosti. Nejlépe v nějaké hospůdce, protože tam je dostatek piva, frťánků i cigaretek, ke kterým můžete při hraní Bombarduj a Chlastej! přijít. Hra má v sobě také prvky lehkého hazardu a tak se nedivte, když se k Vám občas dokoulí i nějaká ta desetikoruna.Hra je nenáročná, rychlá a do poslední chvíle se vítězství převaluje mezi všemi hráči než si toho nejšikovnějšího nebo nejšťastnějšího vybere a přikloní se k němu. Stačí správně mířit, trefovat a nasbírat sedm metálu za zničené vojenské cíle dříve než protihráči.

Balení obsahuje:

• 26 herních karet
• náhodně vloženou Bombu
• pravidla v Češtině i Slovenštině
• bonusovou kartu jako překvapení
• zelený REBEL-šek na 15 kreditů

Tyto skvělé deskové hry, jejichž synopse vidíte nahoře, spatřili světlo světa díky jejich kreativním tvůrcům z týmu Rebel. Pokud vás zajímají neotřelé deskové hry a navíc třeskutě vtipné, zkuste něco z prozatímní nabídky této malé, ale ambiciózní firmy.

Odkazy na VISION:
REBEL TEAM - informace
Domovská stránka hry
Objednat hru můžete zde v REBEL shopu