15.1.2007 9:02
Rozhovor Faraway studios
Rozhovor nejen o Until I’m Gone..
Více...
21.12.2006 19:44
Sběratelské předměty s motivem hry Armed Assault!
Přinášíme tiskovou zprávu IDEA Games..
Více...
18.12.2006 16:07
Alpha Prime - Video
Podívejte se kdo pracoval na AP..
Více...
18.12.2006 16:06
Armed Assault - Bonusové screenshoty
Podívejte se..
Více...
18.12.2006 16:06
Dárek od BIS
Novoroční dárek pro hráče ArmA: Armed Assault!
Více...
17.12.2006 17:13
Alpha Prime - Demo screenshoty
Podívejte se na screeny...
Více...
17.12.2006 16:53
Nová Videa
Přidána nová videa do sekce..
Více...
13.12.2006 14:30
Arma v Německu!
nejprodávanější titul..
Více...
11.12.2006 23:09
Tisková zpráva - IDEA Games
ArmA: Armed Assault v české lokalizaci je k dispozici na internetu.
Více...
10.12.2006 20:20
Rozhovor s Prohibited
Další moje otázky jsem směřoval na nově vzniklý tým Prohibited..
Více...

TOPlist

Pravidla pro hraní OW

1.)Spojení mezi počítači bude zprostředkovávat program HAMACHI. Tento program nesmí být využíván k jinému účelu (ke sdílení, odstraňování, nebo nahrávání souborů do počítače bez vědomý a svolení vlastníka počítače ). Pro lepší zajištění ochrany dat si raději nastavte systém na nesdílení souborů. jak to udělat se dozvíte zde.

2.)Všechny zápasy se budou hrát pouze na určených mapách s určeným nastavením (pokud se soupeři nedohodnou na své mapě nebo nastavení). Turnaje se smí zúčastnit pouze osoby zaregistrované. Jednotlivých zápasů se smí zúčastnit pouze hráči nebo arbitři k tomu určení. Každý zapas se musí uskutečnit do zadaného termínu. Pokud se hráči nejsou schopni dohodnout na termínu zápasu, garant turnaje určí termín zápasu, hráč který se nezúčastní zápasu v daném termínu je s turnaje vyloučen.

3.)Po ukončení zápasu musí hráči výsledek sdělit garantovi soutěže,který je zanese do výsledkové listiny. Jestliže tak neučiní budou oba vyloučeni s turnaje. Pokud se hráč domnívá že byl v zápase poškozen nebo hráči se nedohodnou na odehraném výsledku, mohou si vyžádat náhradní zápas s dozorem arbitra. Pokud se tak nestane jsou vyloučeni všichni hráči zápasu. Stačí aby odvolání podala jedna strana. Výsledky zápasů hraných s arbitrem, sděluje garantovi arbitr a proti jeho rozhodnutí není odvolání.

4.)Pokud se při zápase přeruší (takzvaně spadne) spojení, prohrává hráč u kterého vznikla závada (je slušností pokud je o to soupeř požádán alespoň jednou opakovat zápas který byl přerušen kvůli ztrátě spojení ). Pokud se hráči nedohodnou u koho vznikla chyba, mohou požádat o dozor arbitra. Pokud tak neučiní a nenahlásí shodný výsledek jsou oba vyloučeni z turnaje. Stačí aby odvolání podala jedna strana. Výsledky zápasů hraných s arbitrem, sděluje garantovi arbitr a proti jeho rozhodnutí není odvolání.

5.)Herní místnost zakládá hráč který je určen garantem, výjimka je možná pouze po dohodě hráčů. Pokud je hry přítomen arbitr, zakládá místnost on.

6)Arbitry určuje garant turnaje. Garant turnaje též rozhoduje o tom na jaké mapě a s jakým nastavením se bude hrát a je zodpovědný za průběh celého turnaje. Garantem turnaje se může stát každý kdo o to požádá a předloží písemně vypracovaný návrh turnaje na susi@mybox.cz .